doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

11/18/2011 09:07:00

günaydın can lar:)

özlem cim gelmeni isterdim ama napalım:) sirk ten haberim yoktu benim bol eğlenceler size..

kızlar sizden bi ricam olsa şu sıralar özellikle çok yoğunum nerde ne var hiç bakamıyorum netten filan
mesela özlem demese sirkten haberim yok
reyhan yazmasa tiyatrodan haberim yok gibi...

buraya herkes gittiği gitmeyi düşündüğü ankarada olan aktiviteleride yazsa:)

bende kopya çeksem hatta program yapıp birlikte gitsek güzel olurdu bence:)

11/18/2011 15:54:00

kızlarrr nerdesiniz bugün???? şimdi pazar günü saat kaçta toplaşacağızzz???? öğleden sonra uygun dedik ama saat?

11/18/2011 15:56:00

ha bide nerde buluşacaz geçen seferki gibi birbirimizi arayıp durmayalım:)) belli bir yerde toplaşalım:)

11/18/2011 17:47:00

bence funny day in önünde buluşalım. en üst katta bu sefer rahat buluruz birbirimizi:) saat 1 nasıl uygunmu sizler için.

11/18/2011 18:35:00

BAŞKA GELMEK İSTEYEN KİMSE YOKMU ARKADAŞLAR HADİ HAREKETLENELİM BİRAZZZZ :))

11/18/2011 20:39:00

ya bende gelmek isterim ama hepiniz çok büyüksünüz geçen herkes oynadı biz izledik oğlumla... varmı başka bizim gibi olan...

11/19/2011 09:49:00

asyada daha yürüyemiyor çok oynayabilceğini sanmıyorum :) hem işk buluşmada benim kızım daha 4 aylıktı ana kucagıyla taşıyodum heryere :) buna ragmen keyifliydi. bence gelmelisin bizde tanımış oluruz birbirimizi.

11/22/2011 23:19:00

eee kızlar noldu buluştunuz mu artık beni de alabilirsiniz aranıza çünkü işten ayrıldım özgürüm yani hemen bir organizasyon yapalım ama bu kez büyük bir buluşma olsun ne dersiniz......

11/23/2011 08:48:00

bizde seni merak ediyoduk cnm numaranda silindi arayamadık. reyhanla gittik 2 kişilik bi buluşma oldu yani :) ilk grup gibi organize olamıyoruz artık :( ama biz yinede eglendik. çocuklardan çok kendimizi eglendirdik ama olsun :D sen ne zaman çıktın işten?

11/23/2011 08:54:00

bizde gelecektik önceki gibi tadım da falan olsaydı ama ulaşım sorun olunca gelemedik bir dahaki sefere inş

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...