doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

02/21/2011 08:43:00

o zaman kızlar biz evde olan hanımlar için bir buluşma yapalım cebeci tadım pizza çarşamba saat 1 asyagmurat ,ebisdursun,reyo hadi ya inanın öyle bunaldım ki hiç arkadaşım yok burda............cevaplarınızı bekliyorum tel:0537 949 36 87
sevdasya canım sanada çok geçmiş olsun çalışan anneler içinde bi haftasonu organizasyon yaparız sonrada bana gelirsiniz ayyy ne güzel bu arada adım fatma .............. 

02/21/2011 08:54:00

saol fatmacım:) umarım bir an önce hayatımız eski düzenine döner annem iyileşir...siz buluşun..bizde biraz hayatımızı düzene koyalım bir cumartesi günü toplanalım..bende inanılmaz bunalımdayım..annem hastanede ben işyerindeyim kızım evde...hiçbir şeye yetişemiyorum:( aklım annemde sürekli bugün dr hayırlı bir haber verse...memesi alındı annemin ve cmt-pzar ameliayat olduğu tarafta kasıktan itibaren yumru şeklinde şişlikler olmuş çok korkuyorum:(     
doktorun ameliyat günü bugün hala görüşemedik...inşallah ameliyat sonrası bir ödemdir bu yumrular ve çözümü kolaydır...çok korkuyorum:(

02/21/2011 13:09:00

geçmiş olsun sevdaasya inşallah annen biran önce sağlığına kavuşur.

02/21/2011 13:14:00

kızlar nato yolu bizlere daha yakın deilmi yedoy die biyer var (yetat ta olabilir hep karıştıyorum :) )  hem çok lezzetli kebap yapıyolar hepde oyun alanı var sizin bebişler için , orda buluşmak daha iyi olmazmı. bu arada benim ismimde yağmur.

02/21/2011 14:15:00

yagmur o zaman hangi gün buluşalım hadi arkadaşlar katılım bekliyoruz.....
ayrıca neryeddin tam olarak yedoy.....

02/21/2011 14:21:00

fatmacım çarşamba günü misafirim geliyor. keşke buluşabilseydik ama bu gidişle bu hafta imkansız gibi geliyor.çünkü kimse ortak bir yere karar veremedi. sevdasya annen için çok üzüldüm.çok geçmiş olsun. inşallah annen bir an önce iyileşir sende aramıza dönersin. yağmurcum ben saimekadında oturduğum için nato yolu bana ters düşüyor. merkezi bir yer olsun bence. benim gerçek adım EBRİŞ ama akılda tutulması zor olduğu için ebru diyebilirsiniz.
:-)

02/21/2011 14:28:00

ben hep müsaitim günü ve yeri siz belirleyin o zaman ben uyarım :)

02/21/2011 14:28:00

ben hep müsaitim günü ve yeri siz belirleyin o zaman ben uyarım :)

02/21/2011 14:35:00

o zaman perşembe saat 1 de cebeci tadım pizza da son karar ebrucum müsait olurmusun?

02/21/2011 14:37:00

tamam bana uyar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...