doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

02/22/2011 14:21:00

reyo çok geçmiş olsun. benim kuzumda 40 günlükken geçirmişti idrar yolu enfenksiyonu. bizde 7 gün süren antibiyotik iğne tedavisi gördük. ve ondan sonra zorlu bir süreç başlamıştı benim için. inşallah çabuk geçer. seni ve asimoyuda en kısa zamanda aramızda görmek isterim.

02/23/2011 01:30:00

sağol canım biraz iyi gibi kızım galiba geliyorum bende.. Zorlu süreç derken neler yaşadın ki bak gözümü korkuttun:(

02/23/2011 07:44:00

ne kadar kalabalık o kadar ii :) kimlerin gelecegi akşama kesinleşirmi gidip oralarda tek başımıza beklemeyiz demi :)))

02/23/2011 07:55:00

a.paşadki makroya gidin

02/23/2011 09:39:00

elaris makroda bişey yokki reyo geleğiecne sevindim kızlar yarın saat 1 de cebecideki tadım pizzada çocuklar için oyun odasıda varmış hadi bekliyoruz herkesi..... 

02/23/2011 09:52:00

reyo gözünü korkutmak istemedim. benim kız 40 günlük olduğu için besleme konusunda zorluklar yaşadım. meme almıyordu. alsa 2-3 dakika zor emiyordu. ben bebeğime alışamadan hastalıkla uğraştım. altını ılık suyla pamukla temizliyordum. sık sık bezini değiştiriyordum. ve bunları yaparken hep tek başımaydım. yeni doğum yapmış birisinin psikolojisini iyi bilirsin. onun zorluğuda olmuştu. bu arada yarın gelecek olmana çok sevindim. 4 kişi olduk ne güzel. elaris fatmanında dediği gibi makroda bişey yokki. 

02/23/2011 10:41:00

ozaman yarın 1 de görüşmek üzere hoşçakalınnnn...

02/23/2011 11:07:00

selam kızlar..umarım yarın çok güzel zaman geçirirsiniz..bizde bir dahakine geliriz kızımla..iyi eğlenceler size...

02/24/2011 17:30:00

canım gerçekten de güzel zaman geçirdik bi dahakine seni de aramızda görmek isteriz:D

02/24/2011 20:07:00

çok güzel bir gündü yeni katılımlarla buluşmaya devam :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...