doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

02/25/2011 07:38:00

arkadaşlar merhaba ben buraya yeni üye oldum cevap yazacağım linkleri bulamadım .hafta sonu kızım ve eşimle birlikte gittik tadım pizzaya,gerçekten öalışanlar da çok güleryüzlü .küçük bir oyunu ama kızım oyun oynarken bizde rahatça yemek yedik. bu hafta sonu balgatta sayıştayın orda bir ciğerci varmış hafta sonları palyaço falan varmış.
 bi de orayı deniycez

02/25/2011 07:41:00

makroda jetonlu oyuncaklar var,fast food tarafında .ben alışveriş yaparken eşimle kızım orada oynuyorlar.ayrıca oyuncakların başında birde ablamız var saolsun çok ilgilenio.

02/25/2011 08:18:00

iyi vakit geçirmenize çok sevindim kızlar...benimde hayatımdaki yoğunluk bi yoluna girsin annem biraz kendine gelip iyileşsin, kızımı da alıp geleceğim:)  bir dahaki buluşma ne zaman? umarım o zamana kadar benim işlerim yoluna girer..

02/25/2011 09:02:00

sevdacım bir dahaki buluşmaya henüz karar vermedik ama sen ne ne zaman müsait olursan o zaman gideriz....

03/07/2011 17:03:00

kızlar mrb nasılsınız hiçkimseden ses çıkmıyor. haftaya ankamall de buluşmaya kimler gelmek ister.

03/08/2011 11:27:00

yagmurcum herkes ortak bir yer belirlesin gidelim. bu hafta havalar malum görüşmek üzere.....

03/09/2011 01:01:00

yağmur seninle başbaşa gezeceğiz gibime geliyor ankamallde:))

03/09/2011 08:13:00

kimse istekli görünmüyor bu havada gidicez sandılar galiba. önümüzdeki hafta karlar eriyince gitcez kızlar :) gerçi gitcegimiz güne kadar konuşuruz tekrar.

07/22/2011 07:52:00

kızlar selam...uzuun zamandır bakamadım biliyorsunuz annem ameliyat oldu vs vs asya nın bakıcı sorunu..üst üste biçok şey geldi...sizler ne yaptınız nasılsınız bebişler nasıl? sizlerde hiç yazmamışsınız nerelerdesiniz??????

07/23/2011 13:04:00

Merhaba,

Ben hem mahallemde hem de annelikte yeniyim :) 
Durali alıç mah. ne taşınalı henüz bir sene olmadı, oğlum kuzey ise 2 aylık...
Tanışmak isterim ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...