doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

Ynt: doğukent abidinpaşa tuzluçayır ve mamak civarında oturanlar yok mu?

07/24/2011 08:40:00

merhaba
bizde durali aluçta oturuyoruz :)

07/24/2011 09:45:00

meraba sevdasya biz artık burdan sohbet etmek yerine yüzyüze görüşmeyi tercih ediyoruz canım ondan yokuz yani:DD istersen katılabilirsin..

07/24/2011 09:50:00

stregocia ve hsn_efe sizlerede merhabaaa hoşgeldiniz :)) benim annemlerde durali alıç mahallesinde oturuyo iyi bilirim oraları...sizleride en kısa zamanda aramızda görmek isteriz

07/24/2011 12:28:00

buluşmalardan haberdar olursam seve seve :)

07/24/2011 13:36:00

mrb sevdasya reyonunda dediği gibi biz çocuklarımızın daha rahat hareket edebileceklerini düşünerek evlerimizde buluşmayı tercih ettik. sende o dönem aramızda olsaydın çok mutlu olurduk.
yeni arkadaşımız stregocia sende aramıza hoşgeldin. anneliğin hayırlı olsun. bebeğini sağlıkla büyüt. bir sonraki buluşmamızı buradan bildiririz seninde haberin olur. senide aramızda görmekten mutluluk duyarız.bir sorum olacak durali alıç mamak tarafına düşüyor değilmi. bende saimekadında oturuyorum.

07/24/2011 16:10:00

bizim kızlara 2 tane kavalye gelecek desenize :)) en kısa zamanda bi yer ayarlayıp buluşalım (asya artık grubun en küçüğü deil ) :))

07/25/2011 05:29:00

merhaba herkese
ben hafta içi çalıştığım için eğer toplantıları hafta sonu düzenliyorsanız seve seve katılırım ..
oğlumun bir sürü arkadaşı olacak desenize :))

stregocia bebeğin hayırlı olsun, sağlıkla büyüt inşallah:)

kızlar bir de benim bir bakıcı ihtiyacım var, bu civarlarda oturan, evime gelebilecek tanıdığınız güvenilir kimse var mıdır? bakıcımı değiştirmeyi düşünüyorum fakat sorabilecek kimsem yok...

07/25/2011 07:47:00

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için, 
Evet mavi-deniz, mamak tarafına düşüyor durali alıç, IKEA nın tam karşısındaki atakent şelaleevlerinde sitesindeyim ben. sen nerdesin hsn_efe?

07/25/2011 07:52:00

Biz Aluç manzara evlerinde oturuyoruz. tabi ben çalışıyorum, şu anda iş yerindeyim, bakıcı konusu kafamı çok meşgul ettiği için çalışamıyorum şu anda :)

07/25/2011 08:33:00

herkese merhaba kızlar..

buradan haber verirseniz tabiki sizlerle tanışmayı, görüşmeyi kuzucukları tanıştırmayı isterim..

hsn_efe canım inşallah çok kısa zamanda bakıcı sorununu çözersin..bende burada paylaşmıştım bakıcı sorunumu..çok zor dönemdi benim için annem bakıyordu kızıma ameliyat oldu ve aniden kaldık ortada hemen birini bulamadık vs vs sonra bir kız bulduk 1,5 ay geldi yok olmadı yapamadık kızım hiç sevmedi... sonra aynı kattaki komşum bakabileceğini söyledi şimdi o bakıyo annemde yanlarında tabii..içim çok rahat Asya yı torunları gibi seviyolar bakan teyze 55 yaşında filan asya da onlara çok alıştı seviyo bende rahataım...
inşallah sende tez zamanda çok iyi birini bulursun..tanımadığın birine güvenmek çok zor allah iyilerle karşılaştırsın

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...