deneyimlerimiz

Ynt: deneyimlerimiz

03/10/2011 18:29:00

ben istanbul istinyedeyim. sen nerdensin Berna_Burak?
Benim bebeğim gazını alttan kendi çıkartıyor artık. Emziğe de 2.ayın başında alıştırmıştım.
Malesef kendi kendimize uyumuyoruz daha. Halen ayakta sallıyoruz. Artık bacaklarımı hissedemiyorum. Ama buna da şükür. Kaynanam geldiğinde onun yüzünden hiç uyutamıyorduk. Zaten onun yüzünden beşiğinde uyutmadım. Yanımda yatırdım şimdide bırakamıyorum. Sanki yatağında uyutursam kötü birşey yapacakmışım gibi geliyor. Yada ondan 1 dk ayrılmak istemediğimden yatırmıyorum:)

03/10/2011 18:36:00

ben İstanbul  Yeşilpınar'dayım..emziğini ikinci ayında aldım ama  kabul etmedi  daha  yeni pazar günü kabul etti:) zaten emzik sayesinde kendi kendine uyuo çok şükür ama emziği sık sık düşürüo ve düşürünce hemen ağlıo :)

03/10/2011 20:33:00

hem istemiyorlar baştan sonra da kaybedince yaygara yapıyorlar. ne fena bunlar. cadı şeyler

03/11/2011 06:27:00

arkadaşlar kızım çok düzenli kakasını yapardı. her açtığım bezde kesin kakası vardı. sonra ne olduysa 5 günde 7 günde bir yapmaya başladı. dün papatya çayı (aktardan alınan has papatya) ile anasonu karıştırıp içirdim. akşamına bezi doldurmuş:))) bi de ne göreyim bu sabahta yapmış bebeğim:))) kabız sorunu olan varsa denesin bakalım o mu işe yaradı.

03/11/2011 07:29:00

nostradamus bu çayı acilen deniycem yarın yazarım işe yararsa :))

03/11/2011 07:44:00

bence de dene. dün doldurmuş sabah baktım yine:) sonra emzirdim yine verdim. az önce baktım biraz daha yapmış:)
dün papatya çayı (aktardan has papatya çayı sallama falan değil) anason ve sallama rezeneyi açıp üçünü karıştırdım. gece de göğüs pedine bebek yağı döküp karnına, göğüslerine ve beline yedirdim.
bugünde sadece papatya ve anason karıştırıp içirdim. sen rezene de kat. üçünü karıştır. yalnız sıcak suda kaynatma. kaynamış suda 10 dk beklet.süz 7-8 çay kaşığı içir. bide arkadan karnını göğsünü ve sırtını yağla.

03/11/2011 08:41:00

kaka yapınca bayram oluyo evde zaten anne- babalık şaklabanlık canım :)))

03/13/2011 10:02:00

noldu yasemin yaptımı benimki hergün yapar oldu valla.

03/13/2011 13:17:00

ben de 4 aralıkta doğum yaptım.zombilikten çıkan var mı?bebeğimizin

gelişmesi çok normal ama ben gündüz zombi gibi dolaşıyorum gece 2-3 defa kalkıp emiyor sabahta kurulu saat gibi 6da kalkıyoruz sonra maraton gibi geçiyor gün.sanırım bana çok alıştı oyuncak filan umrunda değil ben yanındaysam mutlu yoksam çıldırıyor.umarım hepsi geçicidir

03/13/2011 13:17:00

ben de 4 aralıkta doğum yaptım.zombilikten çıkan var mı?bebeğimizin

gelişmesi çok normal ama ben gündüz zombi gibi dolaşıyorum gece 2-3 defa kalkıp emiyor sabahta kurulu saat gibi 6da kalkıyoruz sonra maraton gibi geçiyor gün.sanırım bana çok alıştı oyuncak filan umrunda değil ben yanındaysam mutlu yoksam çıldırıyor.umarım hepsi geçicidir

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 aralık anneleri...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...