deneyimlerimiz

<123456>

Ynt: deneyimlerimiz

04/25/2011 15:03:00

arkadaşlar bende demir damlasına başlamadım.aralık2 de dogum yaptım .. sadece d vitamini veriyorum bebegime..6. aydan sonra başlanması uygun olur diye duydum..araştırmalırımda bunu gösteriyor..yinede doktordan doktora fark var demekki..  doktor degiştirdim .bende sorucam .

04/25/2011 15:05:00

bu arada bebegi kendi kendine uyuyan var mı   

04/25/2011 19:04:00

benim kız sadece sabahları kendi kendine uyuyor. sabah 7,5 da emmek için kalkıyor uyumuyor. bende yanıma koyup, kızım annenin uykusu var hem daha çok erken yatalım 11 lere kadar diyorum. yanıma koyuyorum. gözümü yumuyorum bakıyorum da oda 5 dk sonra kendinden geçiyor. ilk günler uyumaz diye sallıyordum bir gün denedim böyle baktım uyudu. maşallah 1 aydır sabahları bu şekil 10,45 e kadar yatıyor. ama günün diğer saatleri ya ayakta sallıyorum yada kollarımda yatıyor. ben buna da şükrediyorum. ya hiç uyumasa. uyku yönünden şanslıyım galiba. ama en baştan saatli alıştırdım. kalkınca 1 saat duruyor sonra yatıyor. her kalktığında 1 saat uyanık duruyor sonra yatıyor. 6 aya kadar uyku düzenini yaptınız yaptınız sonra çok zormuş.

04/25/2011 20:11:00

inci uyku düzenimiz hemen hemen aynı :) sabahları çok rahat uyuyor ama gece uykusuna dalmak biraz sıkıntılı. kendi kendine uyuması - uyutma çabamız- genelde hırçın ağlamalara bırakıyor kendini, artık uykusu varsa da kaçıyor.

04/26/2011 09:09:00

derya biz chicco dan bir oyuncak aldık. papatya şeklinde kurunca ninni gibi şarkı söylüyor onuda kurunca dinleye dinleye o kadar rahat uyuyor ki o müzikle. istersen sende onu al. %90 uyumamıza yardımcı oluyor.

04/26/2011 15:32:00

denemek isterim. bir link gönderir misin bana. chicconun var bir tane,  hafif bir müzik çalıyor,ışıklı bir oyuncak.. onu da çalıyoruz ama yatağına yatırır yatırmaz ağlıyor. yine kucağımda ninni eşliğinde uyuyor sonunda..

04/26/2011 21:18:00

canım nette baktım bulamadım. ben yarın fotoğrafını çekip öyle gösteririm.

04/28/2011 18:21:00

arkadaşlar akşam benimkide sıkıntılı uykusu var diye gögsümde uyutuyorum sonrası malum...es kaza uyanırsa ugras babam ugras ..kendi başına hayal..bugün yatır kaldır yapptım..çok agladı kıyamadım yine memede uyudu..bayıldı diyebilirim...

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 aralık anneleri...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...