Bebeğinizi Üzerinizde Taşımak Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Destek İster Misiniz?

<12>
05/22/2012 12:59:00

Bebeğinizi üzerinizde taşımak hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, birlikte denemek, uygulamak, size en uygun taşıyıcıyı bulmak ister misiniz?

2 Haziranda 'babywearing' çalışmamız olacak.   Bebek bekleyen ve 6 aylığa kadar bebeği olan aileler için.

Sevgiler,
Başak

Ynt: Bebeğinizi Üzerinizde Taşımak Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Destek İster Misiniz?

05/22/2012 13:26:00

Biz  bu şansı kaçırdık maalesef
:(

Ynt: Bebeğinizi Üzerinizde Taşımak Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Destek İster Misiniz?

06/27/2012 17:07:00

Merhaba, oglum dogmadan once bir wrap sling almistim ama malesef bebegim bir turlu hoslanmadi bu fikirden. İlk dogdugunda denemistik sonra adananin sicaklari basinca deneyenez olduk. Su anda iki aylik oldu keske alistirabilseydim. Buralarda var mi bu tarz toplantilardan?

09/24/2012 12:04:00

Benim oğlum henüz 40 günlük. Ama ben chicco you&me kanguru aldım. En ağlamaklı zamanında bile kanuruya koyduğumda hemen susup etrafa bakmaya başlıyor. Tek çekincem henüz 40 günlük bir bebeğe bu kangurunun bir zarar verip vermeyeceği.

09/24/2012 12:09:00

O kadar ufak bebekler için yumuşak wrap tarzı taşıyıcılar daha uygun.  Bir de taşıyıcınızın ergonomik olması.  Yani bebeğinizin bacakları aşağı doğru sarkmak yerine daha çok oturur pozisyonda gibi olmalı.

09/24/2012 16:35:00

Zaten sürekli kanguruya binmiyoruz. Sadece annesinin ve benim kollarımız koptuğunda biraz destek olsun diye kullanıyoruz şimdilik. Siz bu arada hangi marka model sling kullanıyorsunuz. Cehaletimi mazur görün lütfen. Yoksa bu Wrap sling marka mıdır?

Bir link verebilirmisiniz bana bir inceleyeyim. Teşekkürler.

09/25/2012 12:28:00

Kendi etrafına eşarp sarmak bir babaya çokda yakışmaz diye düşünüyorum :) Neyse artık eşim yapar bunu yada kolda taşımaya devam :)

09/25/2012 13:33:00

Benim eşimde taşıyordu :)

Biz DOUMda Minik Fındık satıyoruz.  Buradan bakabilir http://www.minikfindik.com/turkish/docs/minikfindik.php?idx=20
ve DOUMdan sipariş verebilirsiniz.

Sevgiler,
Başak

10/22/2012 11:34:00

Babasling  kullanıyorum,dışarda dolaşırken çok rahat oluyor.Ancak ağırlaştıkça taşımak benim için zorlaşıyor.Eşim sağolsun artık onun kucağında.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...