2011 Anadolu Yakası Nurturia Oyun Grubu

Ynt: 2011 Anadolu Yakası Nurturia Oyun Grubu

12/15/2010 15:07:00

ozguranne@gmail.com 'a mesaj atın ben sizleri bir google groupa üye yapayım?

12/15/2010 15:07:00

tamam bende geliyorum o halde. maltepedeyim ben:)

12/15/2010 15:54:00

bende göztepedeyim

12/15/2010 16:23:00

sevgili arkadaşlar bende katılmak isterim bilmiyorum sizler zaten birbirini tanıyan annelermisiniz? yoksa dışarıdan oyuncular da katılabiliyor mu?
 belki biliyorsunuz yahoo'da oyun grubu diye bir grup var hatta siteleri de var www.benimleoynarmisin.com diye hatırlıyorum ama emin değilim site adresinden neyse ben bu gruba üye oldum aynen ayça evrim'in yazdığı gibi bir mail attım ve 27.kasım'da 5 bebek bizim evde buluştuk benim oyun grubundan anladığım ayça evrimin dediği gibi her hafta olur veya 15de bir olur bu ilk buluşmadan sonra gruba gelen annelerin hiçbirinden ses çıkmadı bende bekliyorum ki onlar da bizi davet edecek bu döngü böyle gidecek :))) ama öyle olmadı kimseden ses seda çıkmadı bende anlamadım insanların oyun grubundan beklediği neydi de neyi bulamadılar annelerin ilk oyun grubu deneyimiydi ve bana göre çocuklar çok eğlendi. 
ama gördüğünüz gibi ben yılmıyorum ve girişimlerime devam ediyorum :)) çünkü bana göre oyun grubu diye kreşe para vermek çok ama çok anlamsız annemin deyimiyle "çocuk oyun oynasın diye para mı verilirmiş"
neyse lafı uzattım kabul ederseniz katılmak isterim oğlum 15 aylık, cumartesi sabahları bana uyar, sahrayıcedid'de oturuyorum. (yalnız ay aralığı da çok önemli onu belirtmek istedim.)

12/15/2010 17:59:00

bizde çok düzenle olmasada katılırız. çoğuna KOZYATAĞI mekanımız

12/15/2010 20:21:00

bende aranıza yeni katıldım
tanımadıgınız birileri aranıza almak ne kadar isterseniz bilmem ama kızımla bende duzenli olarak katılamayabiliriz
göztepede oturuyorum

12/15/2010 20:52:00

biz de katılmak isteriz, henüz kontenjan dolmadıysa. erenköydeyiz.

slm

12/15/2010 21:03:00

merhabalar. Bende Erenköydeyim çalışan anneyim bende katılmak isterim. Madem sayı çok. Yaş grubuna göre bölünelim. Ve devamlılık arz etmesi çok önemli. Her hafta bir tema belirlenerek çocuklara meteryaller hazırlayabiliriz. Oyun oynarken öğrenebilirler diye düşünüyorum

12/15/2010 22:30:00

bizde katılmayı düşünürüz bnmmde oğlum 16 aylık.bnm bir fikrim var sizlerede uyarsa bence ilk başta çocuklarada uygun olabilecek bir mekanda dışarda toplanalım ilk toplantımzıı böle yapalım hem birbirimizi tanırız hemde grup hakkında olabilecekleri konuşuruz.Ne dersiniz ??

12/16/2010 06:59:00

Bende Nilsey'e katılıyorum hatta mekan önerim de var Kozyatağı Kozzy Alışveriş merkezinin alt katında çocuklar için playroom diye bir yer var içinde top havuzu vs. ve envai çeşit oyuncak var 1 saati 14 TL , 3 yaşından küçükler anneyle beraber giriyor anneler galoş giyiyor içerisi temiz. Fikir olarak aklınızda bulunsun.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...