6. aydan sonra beslenme saatleri ve ogunler

<12>

Ynt: 6. aydan sonra beslenme saatleri ve ogunler

10/22/2011 08:51:00

Canım ben benmarin yapıyorum.dolaba minik kendi kaplarında koyuyorum.mesela dün meyve suyunu koydum suluga.çıkarttım kaynar suda beklettim sulugu sicacik oldu.5 dak da hazir

10/22/2011 09:30:00

evet dolaptan çıkmış ve ocaktan yeni inmiş olmaz cısss :)

doktorun dediği sıraya göre biz muhallebiye geldik sonra sebzelere geçicez. geniş bir zamanda markete gidip alıcam birkaç hipp evde bulunsun acil durumlar için.

inançcım valla gezebildiğin kadar gez. eşim bana çok kızıyor araba kullanmıyorum diye alırsın bebeğini istediğin yere gidersin gezersin beni esir etmezsin diyor ama ben çok korkuyorum araba kullanmaktan :(

10/22/2011 09:35:00

Ah ceyla hiç bana deme..ben nefret ederim araba kullanmaktan.hamileliğim boyunca mecbur hep kullandım.dogum yaptıgım gun araba kullanmayı bıraktım.daha yeni bu ay başladım tekrar.esım korkuttu gözümü ya bebek ağlarsa falan araba kullanirkn,ya kusarsa genzine kacarsa diye.cunku teo cok minikkren kaciiyordu genxine kusmugu.artik teo daha da uyumlu.cok rahat ediyorum.biz her gun yarım saat birsaat yürüyüş yapıyoruz teo ile..

10/24/2011 09:03:00

Ben biraz gecikmişim ama yine de yazayim.

Bizim bir günümüz şöyle.

8:00 kahvaltı. ( bebe biskuvisi, peynir, yumurta, tereyag ve anne sütü)

10:00 150 cc anne sütü

12:30 sebze çorbası

14:30 100 cc yoğurt

16:00-17:00 uyku saatine gore bu öğun biraz kayabiliyor meyve püresi

18:00 150 cc anne sütü

19:30 tekrar çorba

21:00 anne sütü ile hazirlanmiş tahıllı mama.

21:30 uyku saati. Sonra gece iki kere 20'şer dakika emer:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Güne Bir Menü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...