oyun/aktivite halıları

<12>

Ynt: oyun/aktivite halıları

09/06/2010 19:05:00

benimki 3. aydan 5,5 aylığa kadarki dönemde 20 dakika kadar oyalanıyor ve keyif alıyordu. 2 haftadır
sizin belirttiğiniz şekilde 5-10 dakika civarında kalıyor ancak, oturmak istiyor daha çok artık, yatarak oyun oynamaktan pek keyif almıyor gibi..

09/08/2010 19:06:00

bebeğim için mothercare happy saferi oyun halısı aldık çok güzel .....aynaları,askılı oyuncakları ve 3 melodili klasik müzik var.Müzik ile ilişkilendirilmiş ışıklandırma yapmışlar bir harika ....şiddetle tavsiye ediyorum.

10/05/2010 13:27:00

bana ıkea dan alış arkadaşım fakat ege pek oynamıyor zemin sabit çünkü sadece yukarı asılı oyuncakları var o yüzden ıkea dakini tavsiye etmiyorum..

11/09/2010 22:07:00

ben ikeadan mavi renkli bir oyun halısı aldım üzerinde ayna ve ses çıkaran kurbağa figürü var üstelik fiyatı da piyasadaki muadillerine oranla cok ucuz ve coğundan daha güzel umarın beğenirsiniz 

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...