Ankara'da doğum yapılcak en iyi devlet hastanesi hangisi sizce ?

<123>

Ynt: Ankara'da doğum yapılcak en iyi devlet hastanesi hangisi sizce ?

06/03/2011 08:55:00

ee önceden ayarlanmıo yani vip oda olmazsa nolcak peki normal odaya gecilcek öle mi

06/03/2011 09:10:00

cnm biz gııtıgımızde son bır var gecebılırsınız dediler. onun dısında nasıl oluyor bılmıyorum. ara bır sor ıstersen

06/03/2011 09:36:00

evet arıyıp ögreniyim en güzeli :)) saolun

06/03/2011 21:14:00

Rica ederim. Kolay doğumlar diliyorum! :)

06/04/2011 10:37:00

Zeynep Hanım,
Prosefyonel fotografcılık eğitimi aldım. 3 sendir de kendi çapıda bununla ilgilieniyorum. Dogom fotografcılığına başlamk istiyordum. Ücret almıyorum. ilerseniz haberleşiriz. Ama bazı hastane ve doktorlar haklı olarak izin vermiyorlar. Önce bir dr ve hastane ile görüşmenizde fayda var.
Sevgiler

06/04/2011 10:54:00

Ben de Zekai Tahir'de doğum yaptım, VIP odada kaldım..İki odanın birleşimi şeklinde, bir odada anne-bebek, diğer oda da gelen ziyaretçiler için..Her iki odada da çekyatlar bulunuyordu..Ankara'da hemen her hastanede doğum yapan arkadaşım oldu..Mesa, Güven, vs hepsinin odasını gördüm, hepsi de bizden çok para verdiler..Zekai Tahir'de ben o zaman 300 lira vermiştim ama sezeryandı, belki şimdi daha çoktur..
Benim doktorum oranın klinik şefiydi ve önceden ayırtmak onun için bile zor olmuştu..Planlı sezeryandı ama kızım bir gün sonrasını bekleyemedi..Aynı gün almak zorundaydı ve odaların hepsi doluydu..Sabah 9'da yattım hastaneye, başka bir odaya tabi..Öğlen 14:00'de boşalacak diye bekledik..Allah'tan çok acil bir durumda değildim..Doğum yaptıktan sonra, VIP odasına aldılar..Şansıma bir hasta taburcu olmuştu..Ama ilk yattığım oda da gayet güzeldi, sadece tek odaydı..Sonradan diğer hastanelerin odalarını görünce ilk yattığım odanın da onlardan iyi olduğunıu rahatlıkla söyleyebilirim..
Bir de doktorumuz Zekai Tahir'in Ankara'daki en iyi yenidoğan yoğun bakımı aletlerine sahip olduğunu söylemişti, bu da ihtiyaç halinde çok önemli bir bilgi..
Şimdiden size güzel bir doğum diliyorum, inşallah problemsiz ve çok kolay olur..

06/06/2011 08:55:00

Evet Sermin hanım düşünüyorum ben isterim yani dogum fotografı cektirmek ama hastaneden izin almak konusunu bilmiyordum devlette acaba olumlu karsılanır mı dogumum yaklastıgında arastırıcam inş..

Hande hanım cok memnun oldum cok saolun tecrübenizi paylaştıgınız için de inş.. dediğiniz gibi kolay ve sorunsuz bi dogum geciririm 

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...