Narlıdere-Balçova civarı bakıcı arayan var mı?

09/21/2010 12:02:00

Benim bakıcımın arkadaşının baktığı bebeğin ailesinin tayini çıktığı için iş arıyor. Balçova veya narlıderede ikamet eden bir ailenin bebeğine bakmak istiyor. Bilgilerinize..

Ynt: Narlıdere-Balçova civarı bakıcı arayan var mı?

02/22/2011 20:13:00

5 ay önce yollamışsınız mailınızı merak ettim bulabildi mi bir aile yoksa hala boşta mı? Teşekkürler..

03/21/2011 09:35:00

ben de bilginin güncelliğini sormak istiyorum,
hala iş arıyor mua acaba bayan?

03/21/2011 09:41:00

Bahsi geçen bakıcı iş bulmuş. Fakat, eğer isterseniz, bakıcım tekrar arkadaşlarına soracak iş arayan var mı diye. Cevabınızı bekliyorum..

03/25/2011 14:06:00

Stavci merhaba, yeni gördüm mesajınızı, kusura bakmayın, evet acil narlıdere balçova tarafında bakıcı arıyoruz, yatılı tercihen.

03/25/2011 14:33:00

ben de yeni gördüm msjınızı.. Aslında bir bakıcı buldum bu ay başlayacak ama yine de bu işi daha önce yapmış birisi olmasını tercih ederim.. Tşkler..

03/31/2011 11:23:00

Merhabalar,

Bakıcımın müsait olan arkadaşı şu anda yok fakat ablası çocuk bakmak istiyor. Balçovada oturuyor. Yatılı değil, normal mesai sürecinde çalışmak istiyor. Ev işi hariç, bebeğin her türlü bakımı, yemeği, ütüsü ve evin yemeğini (bebek müsade ettiği günlerde..) yapmak üzere konuştuk. Benim bakıcım da bu şekilde çalışıyor.
Ben çok memnunum, İnci abladan, bakıcı demekten bile hoşlanmıyorum, oğlumun anneannesi, babannesi gibi.. Sevgi dolu, güleryüzlü ve tertemiz.. Ablası ile henüz tanışmadım ama aynı kendi gibi olduğunu söylüyor. Tanışmak isterseniz haberleşelim.

Doğru bakıcı çok önemli..
Hepinize sevgiler..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...