Aupair

02/25/2013 18:57:00

7 ve 9 yaşındaki çocuklarım  yaz  tatillerinde  aupair  ablalar ile ingilizcelerini geliştirsinler istiyorum.Yabancı  sitelerden  aupair  hizmetinden faydalanan varsa  bilgi alabilir miyim?.

Ynt: Aupair

02/25/2013 20:24:00

aupair in Türkiye'deki vaziyetinden emin değilim. ama ERASMUS yani öğrenci değişim programları ile dönemsel olarak Türkiye'ye gelenler var onlardan yararlanılabilir diye aklıma geliyor, üniversitelerin öğrenci işlerine uğrayıp bu konuda bir bilgi notu bırakmayı deneyebilirsin, evimde ücretsiz, anadili ingilizce olan kız öğrenci ağırlayabilirim, onlar da çocuklarıma ingilizce öğretirler ise diye mesela. denenebilir :)

Ynt: Aupair

02/25/2013 20:30:00

biz 3 ay bi değişim öğrencısını konuk ettık, stajını yapan bı doktordu gerçi ama.  bizim için iyi bır deneyım oldu,hem dil hem kültürel değişim olarak.Kafa yapısı uygunsa olabılır bu,çoğu anne paranoyakça şeyler düşünup korkuyor gerçi ama.

Bunun dışında evınızde kalmasını ıstemıyorsanız,unıversıtelerın tandem dil grupları oluyor, tüm öğrencılere açık etkınlıkler,bence çocuklarınızı bu etkınlıklere sokabılırsınız.Yaşları hayet uygun.Bızım unıversıtede var,bulundugunuz yerın üniversıtesıne sorun,emınım vardır bu tarz şeyler..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...