yanitlar buraya!

<1234>

Ynt: yanitlar buraya!

02/23/2011 09:20:00

yanitlari topluyorum, yakinda ufak bir gozden gecirme ile bir anket olusturacagim.. eger yeterli sayida kisiye ulasirsam gercek bir arastirmaya donusecek.. belki ardindan bir focus grup...

hedefimi koydum, yetisirse uluslararasi gelisimsel pediatri kongresine gidecek :)
hani diyorum doktorlarin burnuna burnuna sokayim :)

02/23/2011 09:24:00

Guncellemelerimizde de yayinlayalim o zaman :) gorenler gormeyenlere gostermis olur boylece :)

02/23/2011 09:31:00

yayınlayalım burçak işe yarayacak herşeye varım:) tülin bakarsın düşündüklerin gerçekleşir.

02/23/2011 10:26:00

hadi bakalim.. guncellemelere koyun ;)

02/23/2011 13:29:00

özge bu ses tanıma ile ilgili benimde şok olduğum bir durum var. şu anki , Kaan yağız doğduktan sonraki 2. ve devam eden doktorumuza 1 ay içerisinde 3,4 kez gitme durumunda kaldık birgünde tlf ile aradım ve beni ilk tlf görüşmesinde tanıdı. çok hoşuma gitmişti.

02/23/2011 14:11:00

Ozge supermis! Ne kadar onemli, ne kadar ozel bir iliski.. Bir onceki doktorla olan hikayeyi ayrintili yazabilirsen "vaka" olarak anlatabilirim :) istersen ozel de gonderebilirsin... cok tuhaf geldi soyledikleri bana.. hicbir doktor bir anneye boyle dememeli bence... hatalar yapabiliriz, onerileri olabilir ama yetersiz annesin demek hic uygun degil....

02/24/2011 11:37:00

hizimiz dusmesin, son 1 gun! doktorlardan beklentilerimiz, isteklerimiz,ideal doktor tanimlamalarimiz nelerdir?
Biraz daha bilgi lutfen :)

04/06/2011 19:38:00

- acil durumlarda ulaşılabilsin

- kendi araştırdığım şeylerle ilgili bir detay danışmaya niyetlendiğimde sen bana bırak güzelim, ben hallederim muamelesi yapmasın, düzgün düzgün açıklasın
- zihni açık olsun, yenilikleri takip etsin
- ilim irfan insanı olsun, büyük tabloyu görsün, salt kendi çocuğundan, hastalarından ya da bir akımdan yola çıkarak teşhis koymasın
- uzmanlığı olmayan konularda fikri olsun ama iddialı olmasın, bir bilene yönlendirsin

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
pediatristlerden beklentiler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...