E-bebekte traş olan varmı?

<12>
07/08/2011 06:50:00

Ynt: E-bebekte traş olan varmı?

07/08/2011 06:57:00

var
her defasında büyük bi ağlama krizi ve yamuk yumuk saclarla oradan cıktık:P

07/08/2011 07:01:00

Doruk oldu. Bence normal berbere gore daha iyiydi. Doruk benim kucagimda durdu, babasi da oyuncaklarla oyalamaya calisti. Tabii ki aglamalar Falan oldu AMA orda bu kadarsa normal berberi dusunemiyorum.

07/08/2011 07:20:00

Ya bizde ilk kez traş olacağız bende o yüzden stres oldum. Can'ın nasıl tepki vereceğini bilmiyorum. Genelde çocukların durmadığını duyuyorum. E-bebekte en azından Can'ı oyalayacak bir sürü şey bulabilirim diye düşündüm ama tabi akşam görüceğiz ne kadar etkili olacağını :))) 
Buarada ozlem_doruk orada bir arabanın içinde traş ediyorlar diye biliyordum.Sen benim kucağımda durdu demişsin. Araba filan yok muydu? Ben en çok arabaya güvenmiştim :)

07/08/2011 07:22:00

erenim, kuzu çok yakışıklı gözüküyor saçlar gayet güzel duruyor :)) maşallah çok şeker

07/08/2011 08:08:00

yesimcim tecrubelerime dayanarak soyluyorum kucakta olması cok cok daha iyi
biz teyzesiyle iki uc kere e bebekte kestirdik,ilkinde cok aglamasa da sonlara dogru cozuttu
2 ve 3 felaketti

sonuncu da ben babasına verdim nasıl hallediyorsan hallet diye..e bebekin karsısındaki apt'da hills die bi erkek kuaforu var ona goturdu adam babasının kucağına oturtturmus tv acmıs iki de kucuk kalfa erenle oynarken tık tık kesivermis
zavallı oglum kesildiğini bile anlayamadan olay bitmis ama adamın eli cok hızlıymıs zaten
bu konuyla ilgili butun tecrubelerim  budur:)

07/08/2011 09:39:00

erenim çok sağol.bakalım işte bizimki ne yapacak inşallah çok sorun çıkarmaz.eğer e-bebek başarısız olursa olmadı birde hills de deneriz şansımızı :))

07/08/2011 10:17:00

Araba var, doruk once hevesle arabaya oturdu AMA sonra berberi falan gorunce anladi bi seyler olacagini, tedirgin olio kucagima atladi:)

07/08/2011 10:26:00

ben oğlumu dün kendi kuaförüme götürdüm orada çok ağladı ve düzgün kesilmedi saçları doğal olarak. Akşam babasının berberine gitti o kadar ağlamadı. nedeni de hem babasının kucağında oluşu hem de erkek berberlerinde her koltuğun önünde olan saç yıkama başlığı. suyla oynatarak susuturduk biz kaanı. bence direk babasının berberine götürün , hem suyla oynasın hem tv seyretsin:)

07/08/2011 10:50:00

doğru çocuklar ebeveynlerinin kucaklarında olunca kendilerini daha güvende hissediyorlar sanırım.can tv seyretmez ama yıkama başlığında suyla oynamak ona cazip gelebilir.erkek berberlerindeki bu avantaj hiç aklıma gelmemişti.Can suyla oynamaya bayılır :)))Teşekkürler emel_kaan.

07/11/2011 05:01:00

Cuma akşam üstü e-bebek'e gittik ancak randevu usulü çalışıyorlarmış ve kuaförleri olmadığı için traş olamadık.
Erenim bahsettiğin Hills kuaförü bulamadık :(( Neyse bizde daha önce başka bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Beysukent'te bir kuaföre gittik.Erkek bölümü dolu olunca bayan bölümünde kestirdik. Şansımıza kuaförün eşi anaokulu öğretmeniymiş ve tesadüf o da ordaydı.Su ıslatmak için kullandıkları su spreyini Can'ın eline verdiler. Can ayakta su savaşı yaparken kuaförde saçlarını kesti. Ve böylece sıfır sorunla ilk traşımızı halletmiş olduk :)) 
Günlerce boşa stres olmuşum :)))

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...