4. ay kontrolü

<12>

Ynt: 4. ay kontrolü

03/18/2011 21:09:00

4.ayda hangi aşılar var,bilginiz varmı

03/19/2011 16:40:00

aşılar 4.cü ayda 5li karma , pnömokok ve rota 2.ci doz yapıldı. tavsiyeler doktordan doktora değişiyor. benim doktorum çok kafa bir adam içinden ne geliyorsa öyle besle büyüt çünkü annesi sensin en iyi sen hissedersin dedi. bende yarı oturur pozisyonda tutuyorum. bir ay içinde oturtmayı planlıyorum.boy kilo olayına takılmıyorum çünkü ben minyonum 160. kardeşim 190. ikimizde aynı anneden. kaderden öteye geçilmiyor:)))

03/19/2011 18:16:00

ben bu ay kontrole götürmedim ama 4,5 aylık oğlum yanlış yazdım,5.ayın içindeyiz biz,bu aşıları geçen ay yaptırdık.bende oturtmaya başladım,yatmak istemiyor zaten:)ama ek gıda konusu kafama takılıyor,su bile vermiyorlar,ben geçen gün elma suyu verdim bayıla bayıla içti:)ben bu konuda dr.u dinlem,ycem galiba.siz nerde dr.a götürüyosunuz

03/19/2011 20:22:00

selendipity, bizler bilinçli anneleriz. aramızda kilo ve boya takılacak kimsenin olduğunu düşünmüyorum açıkçası. ama dilerseniz hiçbirimiz paylaşmayalım.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Kasım Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...