annelik biraz suçluluk, biraz mutluluk :( :)

Ynt: annelik biraz suçluluk, biraz mutluluk :( :)

02/13/2013 04:44:00

Kresin adini burda yazarsaniz size dava acabilirler, maalesef kanun boyle. Ama milli egitime sikayet edebilirsiniz belki. Kres de bakici da sans maalesef. Biz vicdanli birine denk geldik, cok sukur. Ama en ufak rahatsizligin ustunde durmak sart...

02/13/2013 04:44:00

Ben sizin yerinizde olsam 3-4 ay babaneyle idare edip sonra krese verirdim.

02/13/2013 06:37:00

kızımın dün akşam ateşi çıktı.2 sabahtır soğukta uykudan kaldırıp babaanneye götürüyoruz.Babaannemiz gözü gibi bakıyor.Çok üzüldü.Yarın öğlen ve cuma 2 ayrı bakıcı ile görüşmem var. Diyorum ya 3 yaşa kadar kreş düşünmüyordum.Hazırlıksızım,huzursuzum.Umarım biriyle anlaşırım.Bu arada be Ankara-GOP tayım .Bakıcı önerisi olan olursa diye yazayım istedim.Yorumlara çok teşekkürler.Paylaşmak ve geribildirim almak çok güzel.

02/13/2013 06:43:00

çok soğuk olduğu günler babaannede kalsanız hep birlikte?

yani biz öyle yaptık, annaanne babaanne artık kim bakıyorsa orda kaldık.

çocuklarımız için her şey..

02/13/2013 09:19:00

BENCEDE SOĞUK GÜNLERDE BABANESİİNDE KALSA OLMAZMI ÇOK ÜZÜLDÜM YAŞADIKLARINIZA BENİMDE 3 YAŞINDA OĞLUM BENDE KREŞE VERMEK İSTİYORUM ŞU ANDA ANANESİ BAKIYOR BİZ SABAHLARI UYKUDAN KALDIRIP AKŞAMLARI ALIYORUZ HATTA BAZEN KENDİSİ GELMEK İSTEMİYOR KALIYOR ORDA DÜN GELMEDİ MESELA:)

02/13/2013 09:45:00

Ben hala emziriyorum 21 aylık ama 2 yaşa kadar emzirmek istiyorum ya da istiyordum.Bundan sonra ne olur bilmiyorum.Sabah 3:30 dan beri uyumadım şuan işteyim ve ara ara girip yazdıklarınızı okuyorum.Bana iyi geliyor.Beni anlayan birileri oldugunu bilmek az da olsa rahatlatıyor beni.

02/13/2013 09:56:00

emzireiyorsunuz o zman faklı tabi allah yardımcın olsun canım bende çalışıyorum benimde sorunum uykusuzluk ama allah yardım ediyor evet geri dönüşüm almak çok güzel nerde yaşıyorunuz

02/13/2013 10:02:00

ahh en zor şey bu bırakıp çalışılmalımı yoksa kendin bakmakmı..

02/13/2013 10:07:00

buna karar vermek ne zor işi bıraksan evde canın sıkılıcak depresyona giricen yok bırakmasan çocuğun ağlıyor anne işe gitme diye sabah götür uykudan uyandırıp vicdanda bir yandan sızlıyor tabi

02/13/2013 10:30:00

Ben Ankaradayım.Kendi annemle aynı şehirde yaşamayı çok isterdim ( İzmitteler) Kayınvalidemler Ankaradalar ama o baştan bakamayacağını söyledi.Ben de ona güvenerek çocuk yapmadımaslına bakarsanız .Baksaydı iyi olurdu tabiki.Çok hassas bi kadın,sorumluluk almak istemiyor,eve bağlanmak istemiyor,evimiz de çok yakın sayılmaz.Bizde kalmazlar , kayınpeder huysuz bi adam, aile içi huzurları bozulur.....bizim götürmemiz hem bize hem çocuğa eziyet : ((( ...........vs.vs
Zor işler  :((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...