annelik biraz suçluluk, biraz mutluluk :( :)

Ynt: annelik biraz suçluluk, biraz mutluluk :( :)

02/13/2013 08:34:00

bazen yarını düşünürken bugünü kaçırıyorum sanki oğlum 6 aylık ama onu bırakıp nasıl işe giderim..

02/13/2013 19:36:00

Oshin bence söylemelisin, haksız kazanılan kazanca ekmek paralarıdır diye üzülemem. Yazını okuyunca o çocuklar gözümün önüne geldi, içinde kızımı da gördüm...:( En azından şikayette bulunulabilirsin Oshin, ben olsam kayıtsız kalamazdım

02/15/2013 16:27:00

Yarın 2 bakıcıdan birine karar vereceğiz.' görüşmemiz var yani....bakalım hayırlısı.

Burdan size bildiririm.

02/16/2013 14:24:00

Bende çocuk bakmak istiyorum aslında çünkü çalışmıyorum evdeyim kızım 27 aylık onun yaşıtı bir çocuk olsa çok iyi olur hem çocuklar birbirleriyle oynar sosyalleşir hemde bütçeme katkı olur izmirdeyim ben düşünenler varsa mail atabilirler :)

02/16/2013 16:18:00

merhabalar kusura bakmayın ama minik bebeği olan annelerde kendi çocuklarıyla beraber çocuk bakmak istiyorlar ,sırf ek gelir olsun diye ,bu şekilde başka bir çocuğun sorumluluğunu nasıl alacaksınız,bende bir bakıcıyım ve hakkıyla bakmak istersen bir çocuğa zor bakıyorum.bu şekilde çocuk bakmak isteyenlere çok kızıyorum, haksız kazanç gibi geliyor,ne kadar kendi çocuğunuzla eşit bir bakım yapabilirsiniz ve bu yaştaki çocuklar birbirleriyle fazla vakit geçirmekten hoşlanmıyorlar,anaokulu ve profosyonel kurumlar hariç ...evde bakımdan bahsediyorum ,millet açıyor tv yi bütün gün işte sana çocuk baktım oluyor,saygılar.

02/16/2013 19:57:00

herkese merhaba 

Bakıcı ablamızla ( fatma abla) anlaştık.pazartesi başlıyor.Umarım herşey yolunda gider.Eşim de ısındı ilk görüşte.3 kız büyütmüş 40 yaşlarında.Evimize yürüme mesafesinde.Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah
İyi geceler

02/16/2013 20:04:00

pingu senin adına çok sevindim ,iyi akşamlar.

02/16/2013 20:11:00

teşekkür ederim ...günlerdir ilk defa uyuyacağım.Tabi burnu tıkalı kızım izin verirse.Gecede 6-7 kere uyanırdı.bu gece 16 kere uyanır herhalde :) 

02/17/2013 17:06:00

Burcucum hayirlisi insallah bahar iyilesince bulusalim

02/18/2013 15:57:00

Aslıcım bakıcımız bugün başladı.Çok iyi bir bayan ....ilk günden içimiz ısındı.Bu kamera kurmayacağımız anlamına gelmiyor tabiiiii :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...