annelik biraz suçluluk, biraz mutluluk :( :)

Ynt: annelik biraz suçluluk, biraz mutluluk :( :)

02/18/2013 20:13:00

Kur icin rahat etsin ya ne bileyim Allah iyi insanlarla karsilastirsin. Bakici zor kres ayri zor hayat zor be burcucum.

02/18/2013 20:29:00

Aslıcım GOP ta kids a loud var.3 yaşından sonra oraya göndermeyi düşünüyorum.İngilizce anaokulu.Gerçi ozamana kadar bi sürü araştırma yapılır, fikirler değişir de :) Bakalım hayırlısı

02/19/2013 05:58:00

ben oğlumu 8 aylıkken kreşe verdim,iyice inceledim araştırdım kreşi..evin 2 sokak üstünde ..kreşteki öğretmenler tecrübeli.0-6 yaş kreşi, şimdiye kadar 1 kere grip oldu o da normal... kreşin her odasında 2şer tane kamera var ve direkt kreş sahibinin ve müdürün odasına bağlı. kreşi herkese tavsiye ederim

02/20/2013 07:08:00

likya-cagin kids aloud dan mı bahsediyosun.ya ben de duydum orayı ama maalesef bana uzak.gerçi 3 yaşından sonra düşünüyorum ben  de kresi.daha 1 yıl var.kim öle kim kala.bakalım fikirler çok değişir

02/20/2013 09:15:00

ah pşmanlık mecbrdm çalışmaya işe greli hafta olmadan kızım hastalandı .kıreşe vermştm.bronşt 1atak teşhs konld sabaha kadar hastanede kaldık .

02/21/2013 07:16:00

benim de oğlumun bakıcısı var ama içim çok huzursuz.kamera düşünüyorum eve.ama kafam çok karışık kreşe vermek için henüz çok erken diye düşünüyorum.ama çocuğum evde çok sıkılıyor bunu hisseddebiliyorum.sabah 8 akşam 8 evde yokum.bi yandan üniversiteye gidiyorum kalan zamanlarda eşime yardm ediyorum işyerimizde.eve gittiğimde oğlula bir iki saat geçiriyoruz.ama onun gelişimine katkıda bulunmadığım için çok üzülüyorum.bu yaşta bir çocuk pek çok şey öğrenebilir ama ben yanında olamadığım için bakıcısı da ilgilenmediği için öğrenemiyor.sizce ne yapmalıyım?

03/11/2013 20:26:00

bence kreş için erken.ordada hastalık fln zor oluyor.bakıcı alternatifi varsa değiştir yoksa konuş.çocuğu dışarı çıkarsın artık havalar güzel.tabi bakıcı ev işine boğulmuşsa çocukla ilgilenmiyor o da gerçek.konuşmadan olmuyor bu işler.bizimki yalnızca yemek yapıyor o da 2 güne bir.hiç ev işi istemedim oğlumla ilgilensin diye.çok yoruluyorum ama en azından işten döndüğümde mutlu bir çocuk karşılıyor beni.ben çocuğu dışarı çıkarması konusunda çok katıyım hatta bir ara hergün arıyodum komşulara da tembihledim çıkıp çıkmadıklarını kontrol etmek için.kış ayı zor oldu ama bitti sayılır.bu arada eve değişik eğitici oyuncaklar alabilirsin.gündüz oynasınlar.ama tekrar tekrar söylüyorum.bakıcıyla bu fikirleri paylaşmazsan asla yapmaz.karşılıklı konuşmak gerek ve istekleri söylemek gerek.

Ynt: annelik biraz suçluluk, biraz mutluluk :( :)kızım

03/12/2013 04:05:00

kızıma zorla ilaç içirdim ve ağlayarak ksmaya başladı .saatinde çmesi gereken antibiyotikti napıcam bilmiyorum 2 haftadır iyleşemedi öksürük ve balgamı var .napıcam tekrar doktora gitmeli ve başka bir laçmı istemeliyim...

03/12/2013 08:23:00

Bazı antibiyotiklerin tadı çok acı oluyor.Başka bir markada aynı içerikli olan antibiyotiği deneyin.Meyve içerikli -tadı hoş olanı tercih edin derim.
Antibiyotiği alması lazım iyileşmesi için.

03/14/2013 16:40:00

Ben de bakici fobisinden dolayi 2 yasina kadar ucretsiz izin alip 24 aylikken krese vermistim oglumu.cok memnunum, oglumun yemesi uykusu duzeldi, hergun degisik seyler ogreniyor ve en onemlisi cok mutlu sevincle gidiyor okula.size de kresi oneririm.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...