Ümitköy-Çayyolu-Yaşamkent Anneleri Haftasonu Oyun Grubu

<12>
08/24/2012 08:17:00

Ümitköy-Çayyolu-Yaşamkent Anneleri haftasonu oyun grubu kursak haftasonları cocuklarımızı buluştursak, arkadaş edinseler, sosyallesseler ne güzel olur.var mı katılmak isteyen?

Ynt: Ümitköy-Çayyolu-Yaşamkent Anneleri Haftasonu Oyun Grubu

08/26/2012 11:07:00

Olabilir. Bizimki daha yeni yürüyor. Birlikte oynamak için küçük. Ama sosyal ortamlarda nasıl davranacağını görmek istiyorum. İlk buluşmamızı oyun evi gibi bir yerde yapabiliriz. Ümitköyde var sanırım.

08/27/2012 10:47:00

ben kızım sosyallessin biraz kendi yasındaki cocukları gorsun diye oyun grubuna gondermeyi dusunuyordum onumuzdeki aydan itibaren. sorunuzu gorunce atladım hemen. hafta sonu boyle bir sey de dusunebilirim, evlerde bulusmayı mı dusunuyorsunuz yoksa dısarda bir mekanda falan mı?

08/27/2012 10:50:00

valla fikirlere açığım.evler biraz zor olur sanirim.oyun grubu nerde var ben hiç bulamadim.grup olusturursak acıyorlar diye biliyorum.Sizin arastırmanız varsa bizede bilgi verirseniz sevinirim.

08/27/2012 15:23:00

Selam. Bu gruba Bağlıca'yı da ekleyelim :)

08/27/2012 20:03:00

ben de varım

08/28/2012 08:45:00

Gecen sene dadya cocuklarina sormustum ayri grup kurariz demislerdi. ben 6 ay sonra gidecegi kresin oyun grubuna gitmesini -tabi varsa- istiyorum. Sonra bir daha alisma donemi olmasin diye onlar da hep hafta ici. isin icine kres de girince arastirma kismi uzun suruyor belki yine dadya cocuklarina haftasonunu sorabiliriz.

08/28/2012 10:14:00

Böyle birşey var: http://www.yeniufuklarkidsclub.com/

Giden var mı? Dadya'nın haftasonu grubu varmış ama annesiz ve 18 aydan küçükleri almıyorlar. Şu yeniufukları ben bir arayacağım. Sizin de çevrenizdeki kreşlerin oyun grupları varsa bir arayın isterseniz burada paylaşalım.

3e 7Y
08/28/2012 17:03:00

Bende katilmak isterim ama yas olarak biraz daha mi buyukelciligi oluruz acaba? Bu arada 3 yasina giricez

09/04/2012 20:05:00

bende katılmak istiyorum, araştırıyorum ama sadece Dadya yı gördüm, ayrıntı bilmiyorum. çocukların beraber birşeyler paylaşması çok eğitici bence..kendi grubumuzu da kurabiliriz tabi :)

09/04/2012 20:24:00

Benimki de tam 2 yasında. Hafta sonları kışın buluşmalara katılmaya calısırız.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...