Ümitköy-Çayyolu-Yaşamkent Anneleri Haftasonu Oyun Grubu

<12>

Ynt: Ümitköy-Çayyolu-Yaşamkent Anneleri Haftasonu Oyun Grubu

09/05/2012 07:59:00

ümitköy mutlukent mahallesinde www.dusleradasi.com adlı bir yer var. telefon numarası 235 42 32 hafta içi oyun grupları var. hafta sonu da doğum günüpartileri yapıyorlar. tavsiye ederim

09/05/2012 08:02:00

ümitköy mutlukent mahallesinde www.dusleradasi.com adlı bir yer var. telefon numarası 235 42 32 hafta içi oyun grupları var. hafta sonu da doğum günüpartileri yapıyorlar. tavsiye ederim

09/11/2012 10:43:00

Dadya cocukları ile konustum, oyun grupları 30 aya kadar, 30 ayın ustu icin kres kısmını onerdiler, kresin en kucukler grubuna istersek 3 veya 5 yarım gun devam edebilirmisiz. dusunenler icin oyun grubu salı-persembe-cuma, 9:30-11:30 arası. hafta sonu grup olursa belki ayrı sınıf acarlar, onu sormadım.

Bu durumda ben kres arastırmalarına hız verdim. Kids Aloud ile gorustum, 5 yarımgunden asagısını kesinlikle kabul etmiyor, sınıflar bana kucuk geldi, hic icime sinmedi, 2 ogretmn var, biri ingiliz dili edebiyatı mezunu digeri meslek lisesi mezunu imiş. ingilizce olsun diye ozellikle dusunmustum ama bana uygun degilmiş, 3 yasına kadar yarım gun olsun gitsin cocuk gorsun diye kres arastırmasina devam ediyorum simdilik.

09/11/2012 10:51:00

Bana haftasonu oyun grubu uyuyor aslında.biz 28 ayligiz oyun gurubunu kurtariyoruz galiba.ama iste grup olusmasi gerekiyor onun için dimi.yalnış anlamadım yani.onlarin suanda oyle bir gruplari yok yani.

09/11/2012 10:55:00

ben oyun grubunu sorunca oyle cevap verdi Banu hanım ama web sitelerinde haftasonu secenegi de var.

09/17/2012 12:48:00

Düşler Adası Parti ve Oyun Evi var Ümitköy'de...

Hafta içi ve hafta sonu oyun grupları var bildiğim kadarıyla...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...