merhaba:)

Ynt: merhaba:)

02/20/2011 19:38:00

hemşerim:) bızde 95 den berı bursadayız.ankara kurtuluş

02/21/2011 07:06:00

iki ay sonra ben de size katılıcam ..allah ın izniyleee..ben de bursa nilüfer beşevlerde oturuyommm..bizimki biraz büyüsün görün siz gezmeleriiii:)))

02/21/2011 07:22:00

merhaba arkadasım hosgeldın aramıza.hadi insallah hayırlısıyla yaparsın dogumunu.kendınden kısaca bahseder misin?

02/21/2011 10:21:00

ben de yasemin kızım bengisuyla birlikte biz de bu gruba üye olduk. 82 doğumluyum. uludağ işletme mezunuyum 4 aydır özel bir şirkette yurt dışı müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. bursa beşevlerde oturuyoruz.

02/21/2011 12:28:00

ne kadar güzel ya:) demekki herkesin derdi aşagı yukarı aynı. evlatlarımızın sosyalleşmesi ve onlara güzel ortamlar sağlamak.bu sayede bizlerde arkadas olabılırız ınsallah.çocuklu insan aynı yollardan gecen çocuklu arkadaslar  arıyor bir sonraki adımımız nasıl olsun acaba? önerisi olan varmı? en kısa sürede haberlerinizi bekliyorum tekrar hepinizle tanıştıgıma çook memnun oldum

02/21/2011 12:51:00

merhabalar.. bu gruba üye olmuşum ama hiç yazmamışım sanırım...
ben refiye.. osmangazi beşyol tarafında oturuyorum.. bursalıyım.. 83 lüyüm..
1 kızım 1 oğlum var.. kızım eda 2. sınıfa gidiyor.. oğlum utku 1 nisan doğumlu.. 1 ay 10 gün sonra 1 yaşına girecek..
oyun gurubu oluşturup tanışıp,kaynaşmayı isterim.. hem çocuklar için de sosyalleşme açıcından değişiklik ve katkı olur.. ama sanırım çoğunuzun çocuğu 2-3 yaşlarında.. neyse.. herkesi tanıdığıma memnun oldum yine de..

02/21/2011 12:52:00

evet canım herkesın derdı tasası aynı.cocuklarımızın gelişimi.biraz kaba olacak belkı ama,kızım cok yabanı.insan gorunce utanıp aglıyor.ben arkadsları olsun,oyunlar oynasın ıstıyorum.bılmıyorum sızde durum nedır ama benım acılen hem kızımı hem de kendımı hayata döndürmem,kazandırmam gerekıyor.
ben 95 den beri bursada olsamda okuldu,unıversıteydı,evlenıp 2 sene kadar dısarıda olmamdı derken anca dondum bursaya.şimdi de cocuklarımızla hangı mekanda daha rahat ederiz,oyun alanı olan yerler nereler bılmıyorum arkadaslar.ben sıden gelen teklıflere uyarım:)

02/21/2011 15:07:00

havalar bu sıra kapalı,gri bulutlar gidince güneş yüzünü gösterdiğinde tanışmak için bir çay,kahve içeçeğimiz bir mekanda buluşalımmm.tanıştıktan sonra devamı gelir.

02/21/2011 15:19:00

haklısın canım.bu havalarda burnumuzu cıkaramıyoruz.ayyy bıran once ısınsın.

02/21/2011 16:32:00

amin inşallah selencnsn en kısa sürede kucağıma sağ sağlim allah almayı nasip edr inşallah:))) ben de arkadaşlar evleneli bi buçuk yıl oluyo evlenince bbursaya yerleştim..aslen tekirdağlıyım ama 1989 da bulgaristan dan göç ettim..öğretmenim özel bir dersanede öğretmenlik yapmıyordum ki ta ki bebişim yaramazlık yapmaya başlayana kadar..ben de arkadaşlar nilüfer beşevlerde oturuyorum..ben de size doğumdan sonra katılmak istiyorum bebişle ..hayırlısı ile bi doğsun ve birazcık büyüsün deee:)))) hepiniz sağlıcakla kalın:))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...