merhaba:)

Ynt: merhaba:)

02/21/2011 16:34:00

bu arada ben hala bursa da doğum yapacak hastaneye ve doktora karar veremedim ..heğiniz benden deneyimlisiniz fikirlerinizi bekliyorum:)))

02/21/2011 16:43:00

saglıkla dogum haberlerını alalım  arkadasım.ben dogumu burada yapmadıgım için bir fikir veremeyecegım.diğer arkadaşlar sanırım yardımcı olabılırler :)

02/21/2011 20:14:00

ben zübeyde hanımda doğum yaptım doktorum ordaydı çünkü devlet hastanesi olmasına rağmen çok ilgilenildi.özeldede f.s.m bulvarında pembemavi doğum merkezinde ve acıbademde doğum yapan komşularım oldu.önce git görüş bilgi al öyle karar ver aklına gelen sorularıda sormuş olursun.ayrıca senin dr.kim,nereye gidiyorsun?

02/22/2011 07:43:00

pınar çok teşekkür edrim paylaştığın için..zübeyde hanım ı bana da çok önerdiler ama ben baştan beri özel hastaneye gittim..ben bayağı talihsizdim doktor konusunda önce anadolu hastanesinde ZUHAL Hanıma gidiyodum ama oradan ayrılınca bahar hastanesinde ZUHAL Hanıma gitmeye başladım..ben ilk doğumum olduğu için çok tedirginim doktorum çok cidddi gerçi çok şeyler anlatıyooo ama ondan hala daha çekiniyorummm..zeynep hanım o konuda çok iyidi tatlı dilliydi rahatlatıyodu benii..beni hastane endişelendiriyooo çok kalabalık ve aynı zamanda da randevular çok sekiyoo..bana medical park tan ahmet beyi çok önerdiler ..erkek diye çekiniyorum ama bi de onu deneyeyim diyorum artık hayırlısı..hepiniz sağlıcakla kalın..herkese temennileri için teşşkürler:)))

02/22/2011 08:19:00

bursa dorukta doğum yaptım doktorum gizem hanımdı  doruk tıp merkezinde çalışıyor herşeyden çok memnun kaldım tavsiye ederim
hayırlı sağlıklı ve kolay doğum dilerim...

02/22/2011 10:56:00

ilk doğum çok özel ve güzeldir.tadını çıkar ailen yanında aynı şehirdeyseniz dahada ii doğumun yakalşmış zaten,benim iki doktorum erkekti onlar annenin heyecanını daha iyi rahatlatıyorlar herşeyede verecek açıklayıcı cevapları oluyo dr.ayırt etme bence ve aklına takılan soruları muayene ye gitmeden önce kağıda yaz ordada unutmamış olursun.hayırlı doğumlar.

02/22/2011 12:07:00

pınar çok teşekkür edrim gerçekten haklısın..özellikle gerçekten önceden soruları hazırlamak gerekiyo çünkü gidince çoğunu unutuyosun...

02/22/2011 12:12:00

lina teşekür ederim gerçekten ama bu galiba biraz şans..ben bi kez doruk ta fatma hanıma gittiğm bi kez de ayrıntılı ultrason için her ikisinde de gereksiz yere gerildim çünkü hiç ilgilenmediler..randevular orada da sekiyoo.özellikle ayrıntılı ultrason için gittiğimde hastane tam bi fiyaskoydu..yarım saat beklettikler yattmediği gibi ardından acil hastayı öne aldılar gerçi bu özel bi durumdu olabilir ..onun yarine ben de olabiliridm..neyse ben hala sıramı bekliyorum ardından benden sonraki hastayı aldılar iyice sinirlendim ve paramı alıp çıktım..bi de o gün çok soğuktu eşim işte olduğu için eşlik edememişti bana..özel hastaneye gidiyoruz ilgi görelim diye devlet hastanesinden bi farkı kalmamış bazı hastanelerin..

02/22/2011 12:15:00

selencnsn çok sağ ol canım teşekkür ederişm ..amin inşallah bakalım artık hayırlısı diyecez..ve olacak allahımın izniyle:)))

02/22/2011 12:52:00

evet gerçekten şans...
bazı terslikler olabiliyor randevularda araya hasta girebiliyor ben bunu başka yerlerde de yaşadım doğum saatli bir olay değil aniden birşeyler çıkıyor ve hastalar sarkıyor tabii
Allah gönlüne göre hayırlı bir yer nasip etsin inşallah...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...