merhaba:)

<1234>

Ynt: merhaba:)

02/22/2011 16:40:00

lina amin canım:)))

02/28/2011 06:57:00

canlar, oyun grubu oluşturmak için gerçekten bu soğuk hvaların geçmesini beklememizde fayda var. aslında aklımda bir fikir var:)...çocuklarımızın bir düzen içinde, başlarında bu işi bilen bir eğitimci tarafından koordine edildiği bir kreşte anneli-oyun grubu oluştursak.daha iyi olmaz mı?tek sorun şu anda böyle bir yer yok:( ancak belki bir kreşle bu konuda anlaşabiliriz.mesela haftada 1 gün cumartesi(benim gibi çalışanları da göz önünde bulundurarak) 2-3 saatlik çooooook şirin bir oyun grubu oluşturulabilinir.tabii ki benim ki sadece bir öneri böyle birşeyin yapılabilirliği var mıdır, fiyatı ne olur, siz ne dersiniz bilemem?

ev ortamında ya da oyun alanı olan bir restauranta bir araya geldiğimizde çekingen olan çocuklar yine annelerinden ayrılmak istemeyecektir diye düşünüyorum::::::::::::::

fikirlerinizi bekliyorum.......................

02/28/2011 07:54:00

yasemincim.hafta içi buluşma yapmayı dusunuyoruz.sanırım burger kıng olacak.katılıyorsun dfegıl mı benım ınternette sorun mu var pc demı anlamadım ama, yazdıklarım gıtmıyor cogu zaman .yada 2 defa gonderıyorum.umarım sımdı yazdıklarım gelır.neyse hafta içi gunu bılmıyorum.katılırsın degılmı?tanısırız.
ayrıca senın bu fıkrınde guzel.ama kabul edecek bır kreş bulabılır mıyız  onu bılemıyorum.bulusunca bu fıkrıde canlı canlı goruselım.

02/28/2011 07:54:00

yasemincim.hafta içi buluşma yapmayı dusunuyoruz.sanırım burger kıng olacak.katılıyorsun dfegıl mı benım ınternette sorun mu var pc demı anlamadım ama, yazdıklarım gıtmıyor cogu zaman .yada 2 defa gonderıyorum.umarım sımdı yazdıklarım gelır.neyse hafta içi gunu bılmıyorum.katılırsın degılmı?tanısırız.
ayrıca senın bu fıkrınde guzel.ama kabul edecek bır kreş bulabılır mıyız  onu bılemıyorum.bulusunca bu fıkrıde canlı canlı goruselım.

02/28/2011 08:26:00

canım biliyorsun ki ben çalışıyorum o nedenle hafta içi buluşmalarına katılmam mümkün değil.

02/28/2011 08:45:00

ayy ben de sen sorunca gelebıleceksın sandım.uzuldum ya.

02/28/2011 09:13:00

merhaba kızlar.

bende oyun grubuna katılmayı çok isterdim fakat 2. bebeğimi bekliyorum. gebeliğim sorunlu geçiyor malesef. o yüzden evdeyim.

pınar merhaba. Hayırlı doğumlar diliyorum. aramız çok yakın:) ne yaptın doktor işini? bu işlerde ne kadar titiz olursan o kadar ters gidiyor işin. Doruk hastanesinde iyi doktorlarda var. kötü bir zamana denk geldin sanırım. ben ilkinde ayrıltılı ultrasonu orada yaptırdım bir sorun yaşamadım birazda şans işi sanırım.

şuan zübeydeye gidiyorum. doğumu yine mecbur orada yapacağım. muayenelere gebeliğim yakın olduğu için ilkinden doktorun özeline gidiyorum.

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...