Kipa market de çocuk kitapları ve çocuk kıyafetleri

10/11/2010 08:13:00

Kipa market de pazar günü kırtasiye reyonunun yanında 1 sepet dolusu kitap vardı. Tanesi 1 TL evet,sadece 1 tl,Timaş yayınlarının,küçük bir kitap, 2-3 yaş civarı ve daha büyükler için ideal,resimler de çok cici.

Kipa da ahşap oyuncaklar da çok uygun fiyatlı diye hatırlıyorum,bakmakta fayda var.

ve kıyafet, iç çamaşırı,pijama takımları, lisanslı ürünler, sweatler hem modern çizgileri var, hem uygun fiyatlı,en önemlisi de kaliteli.

Ynt: Kipa market de çocuk kitapları ve çocuk kıyafetleri

10/11/2010 08:33:00

cherokee aslinda orta halli bir marka. mothercare ayarinda.
diyerek iki killigi bi arada yapayim :)

cherokee, tesconun giyim markasi.

10/11/2010 08:49:00

Çok iyi oldu bu Şenay, zamanlama harika pijama vs. ihtiyacımız vardı, hemen bugün bir bakayım. Timvaş yayınlarını seviyorum küçük kitaplar tam eline göre heryerde yanına alabiliyorsun.

10/11/2010 08:50:00

o kadar para veriyoruz mothercare'den alıyoruz, yapmayın arkadaşlar, yıktınız beni şimdi :))

10/11/2010 08:52:00

evet, john lewis ve m&s'le karsilastirinca.
hele ki turkiyede fiyatlari sisiriyorlar, fiyat-kalite birbirini tutmuyor.

10/11/2010 08:54:00

Türkiye'de yaşıyorsan herşeyin pahalısını alıyorsun, nasıl iş böleeee..

10/11/2010 08:54:00

kipa her yerde yok maalesef. ah izmir vah izmir :=(

indirim dönemleri ve ayın 15'i indirimleri dışında alışveriş yapılıyorsa mothercare asla orta hâlli  bir marka değil.

zara kids ve m&s ayarında bir marka. yine de chicco'dan ucuz :=))

orta hâlli marka isterseniz: lcw, wenice daha müsansip olur :=))

10/11/2010 08:55:00

yok blackcrow ya, devam alisverise..

abim ingilterede. bir de bende yillara dayanan bir gg sapkinligi var. ingiltere ve amerika markalarini ordan biliyorum. cogunlukla 2.el aliyorum. kullanarak onaylayabiliyorum bu siralamalari.

10/11/2010 08:57:00

mothercare orta halli derken, ingiltere icin ve ingiliz markalariyla karsilastirarak demistim.

Kipa istanbulda uzak noktalarda olunca gidemiyoruz işte
gerçekten ahşap oyuncakları güzel ve ucuz mu?

peros ve next'i de es gecmeyelim. Ozellikle next. (Dorohty Perkins, Topshop vb. ile aynı zincirde yer alıyor, Istanbul'da yasayanlar icin - Optimum'da outlet'i var 2 tl ye I love grandma t-shirt'u aldım gecen pazartesi oradan, 8. TL. ye alttan cıtcıtlı kolsuz ayaklı tulum vb.  Peros'ta ise esofman takımlar 15 tl. den baslıyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...