Kipa market de çocuk kitapları ve çocuk kıyafetleri

Ynt: Kipa market de çocuk kitapları ve çocuk kıyafetleri

10/11/2010 09:00:00

Kipadaki 1 TLlik kitaplar şu set halindekiler mi? mesela, Bıcırık Todi, Kedi Nafnaf falan filan.. Eğer onlarsa ben teee aylar önce makromarketten almıştım yine 1 TL idi.. Arda bayılıyor onların bazılarına, bazılarını ise hiç okutturmuyor. En çok okuduğumuz kitaplar, karakterlere verilen isimler çok kötü ama hikayeler içerik olarak hoşuma gitti benim, alttan alttan, mesela kitapların birinde düzenli olmanın, yardımsever olmanın, çalışkan olmanın...vb avantajlarıını anlatıyor.

Tesconun ahşap oyuncakları son gttiğimde pek yoktu genelde plastikler vardı.

Kıyafetleri de güzel, ben de beğeniyorum. Mothercare de bence gayet kaliteli, hatta chiccoyu şahsen hiç sevmem, hiçbir ürününden memnun kalmadım o kadar para vermeme rağmen.

10/11/2010 09:00:00

gülsüm,güzel ve ucuz, hani kareler üçgenler silindirler vardır ya ahşap, yalan olmasın biz 40tl civarı aldık 50-60 parça civarı(6 ay oldu hatırlayamıyorum)
bu üçgenler yerine göre elma,itfaiye arabsı, trafik lambası vs. yavrunun hayal gücüne göre herşey olabiliyor

10/11/2010 09:01:00

burcu: pembe kulakli tavsan, var mi sizde de? :)

10/11/2010 09:03:00

ben şahsen ne mothercare,ne chicco dan o kadar para verip birşey almıyorum. MS de indirim zamanı az daha makul ama çok da değil.
zara çocuk da pahalı geliyor bana,yetişkinler için uygun olmasına rağmen.
benim dükkanım SMYK ve CA,ayakkabılar da nike

10/11/2010 09:04:00

cok tatli bu hikaye. tavsan, guzel gorunen ancak baska hayvanlar icin uretilmis ona uymayan ayakkabilar aliyor sirayla. moda giyebildigini giymektir :)

10/11/2010 09:05:00

hadi beeee bizde buralardan kazık kazık alalım
anacım giremiyo ki İstanbul içine bu Kipa
Pendiğe mi Silivriye mi gitsek acep

10/11/2010 09:07:00

senay, smyk 365 disinda bir yerde yok mu?

bizimkiler de hep 2.el ve hep marka. 40 liralik seyi 2 liraya aliyorum (aliyordum aslinda, bi doyuma ulasti dolabimimiz), krese de gittigi ve cok yikandigi icin, hem kaliteli hem cok sayida kiyafet gerekiyor. anca bu sekilde cozebildim.

10/11/2010 09:07:00

ülkü,
o tavşandan bizde var:))
herseferinde en az 2 kere okutulur:))

10/11/2010 09:09:00

ülkü yok canım yaaa, sadece 365 de var,size de çok uzak cidden.

bir arkadaşım yenişehir sosyete pazarından 10tl ye gri bir eşofman altı almış,çok da kaliteli,gidebilen olursa diye....Bana çok ters orası.

10/11/2010 09:13:00

senay inanmiyorum :) bizim evde simdi o 1 liralik kitap paylasilamiyor.

yaa su cocuk kitaplari var ya, hepsinden var bizde ancak cizimler cok karisik bence, tamam guzel-sanatsal ama ben bile zorlaniyorum bazen bakarken, "burun" mesela, ya da "golde", "minik"..

senay bir oneri: nasilsa hikaye basit, resimler ilgi cekici ya, yigite okuttursana kitabi, cok komik seyler cikiyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...