Kipa market de çocuk kitapları ve çocuk kıyafetleri

Ynt: Kipa market de çocuk kitapları ve çocuk kıyafetleri

10/11/2010 09:14:00

Ulku bazen benimde çok beğendiğim marka ucuz şeyler oluyor gg de.Ama baba izin vermiyor 2.el mişşş diye 

10/11/2010 09:21:00

Hülya, aynen öyle:(.....Yurtdışında kazanıp burda harcayacaksın nasıl fikir..:)?

10/11/2010 09:22:00

Ülkü evet o sernin tümü var bizde, hatta en sevdiği vak vak ördek, yaramaz düğme (ya kitap isimlerini hatırlamıyorum ben içeriğine göre Arda kitaplara isim verdiği için onlar kaldı aklımda), pamuk ile tekir hem evde hem arabada var. şu kare, dikdörtgen olanı hiç sevmiyor mesela, ahtapot pot potu da sevmiyor :)

10/11/2010 09:24:00

merve 2.el kullanabilmek icin, icindeki o 2.el duvarini yikmak gerekiyor, ki bu zor, anliyorum.
benim icin, yikandi mi 1.el-2.el farketmiyor.
bir de, turkiyede bulamayacagim bir suru kreasyona ulasmis oluyorum boylece.
bi ara cok iyi bilirdim saticilari, birkac tane yurtdisindan cok sIkI satici edinmistim, kizlarinin nerdeyse butun kiyafetlerini ben almistim :) cok da guzel kullanmislardi, yeni gibiydiler.

10/11/2010 09:25:00

türkiye, geçim kaynaklarının ilk sıralarında vergi olan bir ülke olduğundan elbette ve ingiltere'de üretilen bir marka bize ithal edilince bizim ülkemiz için kalite-fiyat ilişkisini bozup satışa sunuluyor.

yine marks&spencer'de ingiltere'de ifade ettiğinden farklı bir algıda bizim ülkemizde. 

ama bizler, çalışan kadınlar!

tüm gün bakıcıya yahut kreşe bırakarak işe gittiğimiz birtanecik prenslerimizi ve prenseslerimiz için 58 tl lik bir bluzu, yahut 120 tl lik bir mantoyu asla pahalı bulmuyor olabiliriz. ancak asgari ücret gibi bir gerçeği var bu ülkenin.

azıcık standart ve istenen, özlenen bir hayat sürebilmek için ülkem insanının hep daha çok çalışması, daha çok para vermesi şart.

bu ülkede her şeyi her şeyi pahalı almak üzücü! aynı puseti aynı araba koltuğunu hep daha pahalı alıyoruz. yazık verdiğimiz paralara.

{konuyla çok ilgili değil ama yazasım geldi, bu orta hâlli durumu ile ilgili}

10/11/2010 09:27:00

aa burcu tamam, sendeki listeden bakalim o zaman biz de.

10/11/2010 09:29:00

ülkü : gg gitti gidiyor mu oluyor??

10/11/2010 09:31:00

evet ritalar.

10/11/2010 09:33:00

Zeynep,
hele Avustuırya'dan yeğenime H&M'den  aldığımkadife elbisenin içinde made in Turkey hatta Türkçe yazılı kalmış renk kodu olunca durumumuzun ne kadar içler acısı olduğunu düşünmemek elde değil.Bu konulara fazla takılmam ama insanın çocuğu için en iyisini istediği noktada...:((

10/11/2010 09:35:00

ülkücüm... takipteyim seni şekerim... tanıştığımıza çok memnunum.  8). aydınlı pınar hnm'la başaldık gg cicileri için cesasetle devam 8)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...