Kipa market de çocuk kitapları ve çocuk kıyafetleri

Ynt: Kipa market de çocuk kitapları ve çocuk kıyafetleri

10/11/2010 11:30:00

ben de isterim ülkü:))

10/11/2010 11:38:00

sevda sen cok israr etmissin yollamam mi :)) calemity tabii ki.
vay vay vay, simdi baktim da 404 tane alisverisim olmus. alisveris derken 1 tane satmisim, gerisini hep almisim :)

10/11/2010 12:13:00

ülkü rica etsem benim içinde  eda_sinem@hotmail.com adresine yollayabilirmisin :)

10/11/2010 12:27:00

ülkü, ne çok sey aliyorsun anacim:)

10/11/2010 12:32:00

ülkü

herkes merak etti, ben de merak ettim açıkçası. açıktan yazar mısın satıcı isimlerini?

10/11/2010 12:33:00

tabii sinem gonderirim.

emine, kurtuldum sukur, hastalik bu alisveris seysi. hep de kizlara aldim gerci. haa bir de gg'den alinca "nasilsa ucuza aliyorum" diye bi rahatlama oluyordu. ama hepsini de kullandik/kullaniyoruz (bu da mi rahatlama seysi mi yoksa? :P). kreste herseyden 2ser cift yedek istiyorlar. e bir de hafta icinde lekelenip gelebiliyor. evde olsa durucak da oyle, kres olunca lekeli gonderemiyosun (senay kulaklarin cinlasin). bir haftada 3 gun kiyafet degistirdigimiz oluyor, e hemen de camasir yikanmiyor. sen hesapla artik.

10/11/2010 12:35:00

zeyneb, marka degil de direk satici ismi olacagindan oyle yapmak istemedim. cok kisisel bir bilgi ya, o kisilerden izin mi alinmali bilemedim.

10/11/2010 12:37:00

ay yazik hemen savunmaya geçmis:) ayol tamam, aldiysan da arkasinda dur alisverisinin:)
aman diyim yanlis anlamasin kimse, yok yok saka:)
oh iyi yapmissin, kendine mi yaptin sanki kizlara almissin, tepe tepe de kullanmislar, oh çok iyi olmus:)
yine olsa yine yaparsin di mi ülkü:) 1 kiz daha diyorum ;)

10/11/2010 12:37:00

ülkü merak ettim...

10/11/2010 12:38:00

o hâlde ben de özelime isteyebilir miyim?

ikinci el ilk tecrübem olsun:=)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...