Kipa market de çocuk kitapları ve çocuk kıyafetleri

Ynt: Kipa market de çocuk kitapları ve çocuk kıyafetleri

10/11/2010 12:42:00

emineeee :)) cok pis gaza gelirim :)) hemen savunurum hemen bebek de yaparim.

gunes, zeyneb size de yazicam.

10/11/2010 12:43:00

bende çok merak ettim ülkü lütfen benide gör :))

10/11/2010 12:44:00

ne zaman ülkü, ne zaman yapcan? :)
not: ben gaza getirmeci oldum bugün:) çok fenayim.
not 2: benim de kocayi gaza getirebilen olur mu acep? :)

10/11/2010 13:53:00

Bana da yazarmısınız satıcı adını.Syg.

10/11/2010 14:14:00

ulkü banada göndersene adını bi bakıyım neler var,

10/11/2010 14:50:00

Korsan post gibi olacak ama konu hesapli alisverise donunce, aklima geldi. Hamileyken, Izmir Ozkanlar pazarindan kizimin tum nevresim takimlarini, alt acma ortulerini, havlu ve yorganlarini toplam 100TL odeyerek almistim. Mothercare, Chicco ve simdi ismini hatirlayamadigim bir Ingiliz department store markasi idi markalari. Pazardaki bir tezgah bu urunleri satiyordu (hala oradalar mi bilmiyorum). Ama onun disinda zaman zaman Zara cocuk ve kadin kiyafetlerini farkli tezgahlarda cok ucuza buldugumu hatirliyorum. Kizim icin olunca, ben de ipin ucunu kaciriyorum, ama iyi fiyata alinca hafifletici sebep oluyor:-)

10/11/2010 17:53:00

bir de mothercare çok spor değil mi sizce? özellikle erkek çocukları için..biraz daha şık birşeyler için nereye bakmalıyız?

10/11/2010 18:04:00

Valla hem erkek hem kızlar için çok şık kıyafetler var. Nerde derseniz Zara baby diycem de dilim varmıyor:) O ne uçuk fiyatlar öyle ya? Ama çok çok param olsa tek geçerim, değer yani:)

10/12/2010 21:41:00

zarayı bende beğeniyorum. bikez yğene yağmurluk almıştık. taş gibi valla benim kızı bile  büyütür.

mothercare hakkında deidkşerine katılıyorum. bende bodyler aldım soldu gibi renkleri :S

10/14/2010 14:47:00

herkese gonderdim saniyorum. gelmeyen olduysa goruselim.

bu arada, ysmnshn, mc konusunda +1 diyorum.
cektiler, sunduler, pamuklandilar. 40 derecede, az sikmada, diger markalarla ayni kazanda yikandilar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...