doğumgünü partisinde neler ikram etceksiniz? ve kaç kişilik olcak?

05/27/2011 15:43:00

Biz mesela börek- cevizli lokum - kurabiye - poğaca - kısır ve 2 çeşit salata yapalım dedik. Birde pasta ve kurabiye ve cupcakeler  olcak tabi. 60 kişilikde bir parti olcak başka neler yapmak lazım. Fikri olan??

Ynt: doğumgünü partisinde neler ikram etceksiniz? ve kaç kişilik olcak?

05/27/2011 19:56:00

60 kişilik parti vauv bayaa büyük bir organizasyon

06/08/2011 10:42:00

Ev Mi ? dışarısı mı ?

06/08/2011 11:17:00

Süslemeleri unutme bence ben istanbul'da oturuyorum Kağıthaneye gittim eurofloraya orda acayip güzel süslemeler var bayraklar,kapı afişleri,balonlar aklına gelebilecek çok güzel şeyler var.Hem de dışarıya göre daha uygun fiyatlar.Gelicek olanlara da hediye yaptırıyorum oğlumun resmiden buzdolabı süsü teşekkür manasında hem de bizi hatırlasınlar diye.Bir de istersen resimli davetiye yaptır fotoğrafçılar basıyor.

06/08/2011 15:08:00

gelenler için magnet ikri güzelmiş bir fiyat araştırması yapayım ben

06/08/2011 15:08:00

nerde yaptırıyorsun bana bilgilerini verebilir misin

06/09/2011 10:08:00

biz ilk yaşımızı kutladık geçen hafta sonu. Kızımın fotoğraflarından oluşan A3 boyutunda bir poster hazırladıkpowerpoint'te . Her ay çekilmiş bir fotoğrafını koyduk, notlar yazdık, diploma gibi kurdeleyle bağlayıp verdik her aileye bir tane. Çok beğenildi, çerçeve yapıp asmak isteyen oldu. Belki böyle birşey de yapabilirsiniz. Ozalitte biraz kalınca kağıt üzerine renkli çıktı aldık. Tanesi 1,20 tl. Görmek isteyen olursa paylaşabilirim

06/09/2011 11:06:00

Bazı fotoğrafçılar yapıyor bazı nikah şekerleri satan yerlerde yapılıyormuş.Ben de internetten kişiye özel hediyeler yazıp araştırdım bazı sitelerde magnet yapılıyor ordan da bakabilirsin.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 haziran doğan bebekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...