Salaklıkların sonu yok:)

05/01/2010 08:32:00

Defne 3 aylık falandı gezmeye gidicez . Bir güzel süslenmişim kızıda süslemişim tabi anneler olarak birbirimizi çok iyi anlarız evden bazen nasıl iki ayağımız bir pabuca sığmış şekilde hazırlanıp çıktığımızı anlatmama gerek yok sanırım. Hep birşeyler eksik kalır o telaş içinde. Evden çıkmadan farkedersen ne ala. Birde ben gibi gittiğin evde 1,5 saat sonra farketmek var:))) Ayaklarıma bir baktım bir ara , çoraplarımın biri pembe biri yeşil. Telaşla bulduğum çorabı ayağıma geçirmişim...Nasıl yerin dibine geçtiğimi bir ben bilirim...

Kızımın 4. ay aşılarıydı yanında olamayacaktım şirkette toplantılar vardı...Bir yandan sabah kahvaltımı yapmaya hazırlanıyor bir yandan onu düşünüyordum canının nasıl yanacağını. Çayıma şekeri attım, karıştırıyorum karıştırıyorum erimiyor!!!Çayın içine bir baktım şekeri üstündeki ambalajı ile birlikte atmışım:)))

Ynt: Salaklıkların sonu yok:)

05/03/2010 10:40:00

O farklı çorap olayı bende standart oldu artık, o nedenle salaklıktan saymıyoruz:) 

Ynt: Salaklıkların sonu yok:)

05/04/2010 05:10:00

Eee iyi o zaman olağan birşeyse çok fazla kasmaya da gerek yokmuş:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...