Hülya_Öykü

Ynt: Hülya_Öykü

04/15/2011 07:06:00

Canım hülyacım
canım arkadaşım
buraların en hakiki kadını
güzel arkadaşım benim
mutlu yıllar

04/15/2011 07:08:00

sosyal bocuk hulya, iyi ki dogmussun :) renk getirdin buralara, hepimizin hayatina. herkesi dusundugun kadar dusunulen bir insan ol ince arkadasim benim. sevdiklerinle guzel, saglikli, mutlu yillara insallah.

04/15/2011 07:08:00

Tatlı Öykü nün güzel annesi,
İyi ki doğdun,seni tanımak ne güzel Hülyacım
mutlu olsun kutlu olsun doğum günün
sevgilerle
Şenay
(Yiğit&Güneş in annesi:)

04/15/2011 07:14:00

Mutlu seneler güzel kadın :))

04/15/2011 07:25:00

Sağlıklı - mutlu - sonsuz iyi dileklerimle doğumgününü kutluyorum Hülya, iyi ki doğmuşsun.

04/15/2011 07:40:00

Seni nasıl anlatsam bilmiyorum ki.. Ne desem, ne yazsam eksik kalacak sanki..
Bazı insanlar vardır kendini her şekilde çok net anlatır, işte sen de onlardan birisin..
Öylesine berrak, pırıl pırılsın..
Öyle büyük ki yüreğin, öyle derin ki hislerin kalbine dokunmadığın kimse yok gibi..

İyi ki doğdun ince ruhlu, sevgi dolu, gönül gözlü arkadaşım, canım, balım..
İyi ki seni tanıdım, iyi ki varsın günümü aydınlatan kadın..

Sevgilerimle,
Nazife

04/15/2011 07:49:00

İyiki doğdun Hülya seni tanıdığım için çok ama çok mutluyum arkadaşım hayatta her daim mutlu ol herşey gönlünce olsun, yeni yaşın sağlık, mutluluk, huzur getirsin.Kociş ve güzel kızın Öykü ile mutluluklar sizin olsun.

04/15/2011 07:50:00

Sabahtan beri internet gelsin diye bekliyorum ancak geldi malesef...Oysaki hepinize tek tek yazmayı planlamıştım...

Ben burayı bulduğumda böyle sıkı dostlar edineceğimi hiç tahmin etmedim hiiiç...Ama öyle güzel insanlarla karşılatım ki....

Ne tatlı, ne güzel, ne yüreklisiniz hepiniz....

40'a merdiven dayadığım bu günde mutluluktan ağlayacağım aklıma gelmezdi....

Çok seviyorum sizi...İyiki girdiniz hayatıma,iyiki varsınız hepiniz....

Tekrar tekrar hepinize teşekkür ediyorum.....Sağolun....

04/15/2011 07:53:00

iyi ki doğdun Hülya,sağlıklı,huzurlu,mutlu,ailenle nice yıllar dilerim.Doğum günün kutlu olsun.

04/15/2011 12:11:00

Hülya canım iyiki doğdun iyiki tanımışım seni. Nice sağlıklı güzel yaşlara ailenle birlikte girmen dileğiyle canım. Öperim...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...