eşimi ve iş yerindeki bayan iş arkadaşları(

02/27/2012 02:21:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: eşimi ve iş yerindeki bayan iş arkadaşları(

02/27/2012 06:56:00

Karmira yazinda odaklandigin sey;"bu aldatmak degil"

Halbuki aldatmak sadece cinsellikten ibaret degil.

Baska birinin muhabbetinden esprilerinden yaninda olmasindan hoslanmasi,hem de bunu aleni yapmasi da aldatmak bence.

Bundan rahatsiz oldugunu soylemissin ve buna ragmen devam ediyor -ki bu en kotu tarafi-

Kabul ederek 6 yildir yasiyorsun bu yuzden tavrini degistirmemis olabilir.

Cozum dusunuyorum;senin cok guclu olman lazim ki etrafi elimine edebilesin.

O kadinlar senin kocani eglendiriyor cunku ortak alandalar paylasimlari cok.

Belli ki cocuktan sonra pek birlikte ozel zaman gecirmiyorsunuz disari cikmak,yemege,sinemaya gitmek gibi.

Paylasimlariniz arttikca seninle de eglenebildigini gordukce duzelecegini dusunuyorum.

Ayrica senin o durumlarda araya girip kadina belki nasilsin canim diyebilmen senin de onlara benzer bir tutum izleyip oylece durmaman cok onemli.

İnsallah hallolur probleminiz.

02/27/2012 10:01:00

siz şu an çalışıyor musunuz?

02/27/2012 10:10:00

merak ediyorumda aynı tavırları siz etrafınızdaki erkeklere yapsanız eşinizin tepkisi ne olur du???????????

02/27/2012 11:23:00

Merhaba karmira. Gerçekten yaşadığın durum çok zor. Ama bence biraz bu konuyu askıya alman ve önemsememen. Galiba erkekler konuyu sen önemsedikçe inadına yapmaya devam ediyorler. Biraz hiçbirşey söleme. Bence kendisi de bir süre sonra şaşıracak. Neden bişiyler söylemiyor diye. Benim naçizane fikrim bu. Moralini bozma. Önemli olan bebişlerimizin mutluluğu. Sen kendini yıprattıkça, üzdükçe bebişte etkileniyor.

02/27/2012 11:57:00

hani durum gerçekten rahatsız edici..Elde olmadan, ben de aynı şekilde rahatsız olur ve kızadım.ama bazende ,insanları olduğu gibi kabul etmek gerkiyor.Böylesi en azından daha az can yakıcı...

bir arkadaş daha yazmış.sizin yanınızda da bu şekilde davrandığı ve karşıda ki kadın tarafından dikkate alınmadığınız hallerde.Karşıda ki kadının dikkatini çekebilirsiniz.Ama sakin ve rahat tavırlarla..Rahatsız olduğunuzdan değilde,nezaketen merhabalaşmak adına...

Bu da tabi çok kolay olmayabilir.Ama önce eşinizin bu huyunu kabul edip farklı bir pencereden bakarak işe başlamanız gerekir.Belki biraz gülerek ''napayım bu adam da böyle'' felsefesi ile yaklaşarak...

Belki bu durum eşinizde de farklı tepkiler vermesine sebep olabilir...

02/27/2012 23:12:00

karmira  eşin yakışıklı mı hani öyle dikkat çeken bi tip mi? yanındakiler o yüzden mi ilk etapta musallat oluyolar die soruyorum .bu anlattığın şey aldatma olmasada çok özürdileyerek söylüyorum yavşak kadın ve erkek tiplemeleri ama şu var karşısındaki kadınlardan kaynaklı bir durum bence yüz bulmasa eşin o şekilde davranamaz diye düşünüyorum. üzücü yaşadıkların ama çözülebilir  ben olsaydım o beni muhatab almayan karşısındaki kadınlara olay benim yanımda ceryn ediyosa rahatsızlığımı hissettirirdim bakışlarımla ve eşimi onun silahıyla vurur bi kereliğine bile olsa bu duyguyu yaşatırdım ona. asla ama asla ağlama eşin ve karşısındakiler ağladığını üzüldüğünü hissetmesin. güçlü olmak erkeği kıskanmadığını göstermekde etkili oluyo.. bide eşinin tanıştırması gerekmiyo mu eşim diye takdim etmesi gerekir seni.sen ii takip et yinede kocanı cnm ben benimki tipsiz kimse bakmaz diyodum ama bi tanesi öyle askıntı oldu yani itiraf ediyrm hemde çok güzeldi kaşar :)

02/28/2012 19:43:00

ortada fol yok yumurta yokken "aldatmak","ayrılmak" gibi şeyleri düşünmeyin sakın.tamam,eşiniz saygısızca, daha doğrusu düşüncesizce davranıyor olabilir ama bu kadar sorunlu evlilik varken,bana inanın sadece olaya büyüteçle bakıyorsunuz. En güzeli böyle üzerine düştükçe gözünüzde büyüttüğünüz konudan biraz uzaklaşın.eminim eşiniz sizi ve çocuğunu çok seviyordur; ayrıca ne dışarıdaki kadınlar evli ve çocuklu bir devlet memurunu ağlarına düşürmeye çalışıyordur ne de eşiniz sizi ve çocuğunu üzecek,hayatını karartacak bir şeylerin peşindedir. sadece nefes alın,güvenin (hem kendinize hem eşinize hem evliliğinize) ve artık başka taraflara bakın.güzel bir evliliği cehenneme çevirebilliyor kıskançlık.sakin ve kontrollü olalım.bir reklam vardı ya, kontrolsüz güç güç değildir diye,işte öyle :)

02/28/2012 20:47:00

kesinlikle katılıuyorm ecekalan a .biraz nefes al bence de karmira başka birşeylere kafayı takmaya çalış bir hobi edin mesela puzzle yap severmisin bilmiyorum üstüne gittikçe daha da büyüyordur kafanda şimdi olaylar .dedim ya biraz nefes al. ve bence de eşinin konuştuğu bayanların gözünün içine dik gözlerini ve kırpma bile !

03/01/2012 21:38:00

of o ortamı çok iyi biliyorum.nöbet tutuyorsan konuşmamak samimi olmamak elde değil.zaten bir konuşmaya başladın mı gelir arkası.eşinizin art niyetli olduğunu sanmıyorum.ama fark şurada siz rahatsız oluyorsunuz,o bunu biliyor ve laubaliliğe devam ediyor.bence o bayanlarla arkadaş olun,eşinizin ortamına girin,onları evinize davet edin.ben olsam öyle yapardım hatta birşey sezersem baktım kocam anlamıyor,kadını uyarırım sert bir dille.hatta tehdit ederim seni rezil ederim falan diye...

başıma da gelmedi değil:) bu dediklerimi yaptım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...