Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

05/14/2012 13:17:00

Merhaba Arkadaşlar,
Joyfull House ile ilgili duyumu ve/ya deneyimi olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim. 1 ya da 2 haftalık yaz okulu programlarına katılmalarını istiyoruz bizimkilerin.
Küçük Şeyler Anaokulu, Üstün Dökmen Akademi den ayrılıp İstanbul Amerikan Akademi oldu. Yaz okulu olup olmayacağı henüz belli değil.
Selamlar,
Aslı

05/14/2012 19:21:00

perimert deneyen herkes, gürültülü müzik çok fazla uyaran içinde harala gürele hızla değişen bir program uyguladıklarını söyledi, biz hiç denemedik, küçük şeylerin hangi şubesi el değiştirdi ?

05/14/2012 21:19:00

Teşekkürler miraclelife. Ben de ilk fırsatta ziyaret etmek istiyorum okulu ama annelerin deneyimleri ve gözlemleri benim için çok kıymetli.
Her 2 Küçük Şeyler Anaokulunun da sahibesi aynı. İstanbul Amerikan Akademi öğrenim kurumu kurdular, sanıyorum Emin Dershanesi ile ortak. Bu ara panolarda ve Bahçeşehir dergilerinde de reklamları çıkmış. Anaokulları aynı kadro ve fiziki koşullarla devam edecekmiş. İlköğretim Bilfen in yanına yapıldı.

05/15/2012 12:27:00

sağol perimert ben de çok sıkıntıdayım anaokulu konusunda

05/15/2012 19:27:00

merhaba Asli ;
ben ozelden yazdim ama buradanda yazayim. Joyfull un anne-cocuk gurubuna gittik.
miraclelife, oyle muzik falan yok aslinda.. hatta sadece 1 sarkilik bir muzik bolumu var onu bile uzatmiyorlar. belki kres bolumu farklidir onu bilmiyorum.
anne-cocuk gurubunu ben cok sevdim, cok guzel programli ve eglenceli gecti.

05/15/2012 19:28:00

reyhan merhaba ;
Anka'yı Bahcesehir koleji satin almis sanirim. dogru mu ? fiyatlari cok yuksek olacakmis diyorlar. oradakilerden bu konuda bir duyum aldin mi ?

05/16/2012 10:41:00

Herkese merhaba bu zamana kadar tüm kreşlere ilgili görüşlerinizi okudum ve çok faydalı oldu acaba eurosunla ilgili fikri olan var mı nasil bir okul fiyatı nedir paylaşırsanız çok sevinirim

05/16/2012 10:51:00

fatma selam, evet bahçeşehir kolejiyle bir işbirliği yapacaklarmış..fiyatlar 3 yaş tam gün yaklaşık 1000 liraya denk geliyor

05/16/2012 23:13:00

Eski adıyla Anka, Bahçeşehir Koleji olunca Yağmur'un yaş grubu tam gün %5'lik mevcut öğrenci indirim ile birlikte mayıs ayı ön kayıt fiyatı (bu ay ikk taksidi ödemek kaydı ile) 1100 lira civarı bir rakam, eşimle enine boyuna düşündük, mevcut bina vs vs düşünerek kalite fiyat endeksi yaptık ve başka bir yere gönderme kararı aldık. Eurosun ve landem'i duydum, detaylı bilgi edinmek istiyorum, bakalım onların fiyatları ve koşullari, eğitim sistemi nasıl çıkacak.

Bir de devlet anaokulu alternatiflerim arasında.

05/17/2012 14:47:00

Alternatif okul arayisinda olanlara kesinlikle Kemer Kid's garden ile gorusun derim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...