Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

05/21/2012 09:18:00

Arkadaslar kemer kids garden tam gün fiyatını bilen var mı acaba

05/21/2012 09:26:00

Ben geçen hafta gittim. 2012-2013 fiyatları belli oldu dediler, bir kağıt aldım.
3 yaş 5 yarım gün 8.100 TL
3 yaş tam gün      9.720 TL
4 yaş 5 tam gün   9.720.TL
5-6 yaş tam gün  10.800 TL
İngilizce grubu     12.420 TL
Yemek + KDV dahilmiş, 10 taksit ya da %8 peşin indirimi yapılır yazıyor kağıtta. Ben de şimdi sorunu görünce detaylı inceledim.

05/21/2012 11:35:00

Çok teşekkür ederim perimert acaba bunlar 12 aylık ücretim bilgin var mi

05/22/2012 11:37:00

Bildigim kadarıyla Eylül-Haziran aylarını kapsıyor fiyatlar.
Ben oncelikli olarak yaz okulu ile ilgili görüştüm. "15 Haziran da okulumuz 2 hafta tatile girecek, 1 Temmuz da yaz okulu başlayacak" dediler. Yaz okulunun fiyatlandırması ayrı.
Bizimkilerin okulunun akıbeti ile ilgili kaygılarım var çünkü. Üstün Dökmen Akademi den ayrılınca veliler tercih etmeyebilir, 2007 liler ilkokul 1 e başlar, 2008 liler anasınıfına giderse diye alternatif okul arayışındayım açıkçası.

05/29/2012 09:35:00

Sevgili anneler aslında yazip yazmamak konusunda coktereddut ettim ama ben sizin yazdıklarınızdan çok faydalandım ve belki benim yanlış anlamalarım vardır bu konuda siz beni duzeltirsiniz.Burada daha onceden yazdığım gibi Eylul ayında 3yas 9aylik olacak bir oglum var.Ben öğretmenim tam gün çalışıyorum ve artık seneye Deniz'i bir kreşe vereceğim,bu yüzden de kreşleri geziyorum.Ama gönlümde hep yakın bir yere verme istegi var.Avrupa konutları 1de oturuyorum ve Ankayi düşünüyordum taa ki düne kadar. Daha onceden oraya bir kez gittim oyun gurubu için fakat çok icime sinmedi.Sonra Bahçeşehir Koleji'ne bağlandığını duyunca sevindim sonuçta kurumsal bir isim.Esimle konuştuk üçe bese bakmadan yakın olana verelim dedik.evet dün kreşe oglumla beraber girdik oranın yoneticisi olan beyefendiye yarım saat oturduk ve ben sok geçirdim.Bu beyefendi için orası bir ticarethane cocuklarımızda para kaynağı.Oglumun adını bile sormadan sadece esimin ve benim ne kadar kazandigiyla ilgilendi.Okula girdiğim de bir kız cocuğu ağlıyor fakat kimse ilgilenmiyordu eve gitmek istiyorum diyordu.Artik orada ne is yaptığını bilmediğim bir adam kızın dikkatini çekebildi.Ogretmeni ise göz kirpip cocuğun annesini arayın gelsin dedi.Yani kandırdı.Ogretmenler 2 yıllık mezunu veya değil bıkmışlar yorulmuşlar ve çok gencler.Gozum kameralara takıldı bir öğretmen sınıfta bir cocuğu ayağında sallıyordu.Anlayamadim kendi kendine uyuma alışkanlığını hala neden edinmedigini .Ayrica Bahçeşehir koleji sadece adını vermiş yani seneye hersey aynı kalacak.Cocuklarin yüzündeki o mutsuz ifade de.Cocuklari sadece oyalıyorlar diye bir izlenime kapıldım.Bunlari paylaştım belki yanlış gozlemlemisimdir diye ama ben de öğretmenim kurumla ilgili bazı seyleri sezenilirim.Simdi lütfen bana cevap yazın yanlış mı gözlemliyorum.insallah öyledir fakat bundan başka 4 kres gezdim yoneticilerini öğretmenlerini sevgiyi düzeni gördüm.Cocuklara gercekten egitim veriliyor.Bir misyon var ve en önemlisi cocuklar mutlu.Simdi nasil olacak bilmiyorum evimin önündeki kres dururken oğlumu hergüm taşıyacağım galiba.Allah hepimize kolaylık versin.

05/29/2012 10:33:00

merhabalar,
benim oğlum 32 aylık ve 2 yaşından beri ankaya gidiyor..gelecek yıl da oraya göndereceğim..bahçeşehir koleji eğitim kadrosunu elden geçirecekmiş, ben bahçeşehir tarafıyla görüştüm..ama biz öğretmenimizden memnunuz..ödeme vs ile zaten artık bahçeşehir ilgileniyor

05/29/2012 17:37:00

Sevgili Reyhan öğretmenlerin hepsi kalacakmış Bahçeşehir koleji buraya yalnız frenchising vermiş bana yoneticinin söylediği bu

05/29/2012 17:49:00

Sevgili Reyhan öğretmenlerin hepsi kalacakmış Bahçeşehir koleji buraya yalnız frenchising vermiş bana yoneticinin söylediği bu

05/29/2012 19:00:00

Bize oyle söylenmedi..

05/29/2012 19:01:00

Egitim-öğretim programı vs Bahcesehir koleji tarafından sağlanacakmış..ama dediğim gibi ben Anka'dan da memnunum..benim oğlum yarım gun gidiyor ve büyük ilerleme kaydetti..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...