Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

06/07/2012 13:16:00

Miraclelife, bahsettiğim okul müdürü Sehne Hanım ile görüşün bence. Çok iyi olur.

06/07/2012 14:05:00

Sevgili aysegul biraz önce aradım okul muduruyle görüştüm 36aydan itibaren alıyorlarmış ben de oğlumu oraya vereceğim seninkiyle sinif arkadaşı olacaklar galiba

06/07/2012 14:42:00

Aaaa harika, çok sevindim. :)

07/09/2012 10:56:00

Merhabalar, bir tanıdığım çocuğunu bahçeşehirdeki küçük adımlar kreşine vermek istiyor, ben de tesadüfen bu forumu buldum bilgisi deneyimi olan varsa çok seviniriz, teşekkürler. 

Merhabalar

07/24/2012 13:43:00

Yeni üye oldum ben bu gruba.Olimpos sitesinde oturuyorum.Kemer kids garden ücretlerini öğrenmek istiyorum. Ayrıca bu anaokuluna gönderip memnun olanlar olmayanlar? Şimdiden teşekkürler. Kızım ağustos 2009 doğumlu bu arada

08/07/2012 06:34:00

bugün oğlum bana öğretmeninin ona vurduğunu söyledi gözleri doldu söylerken sonra ağzından kaçırdığını anladım bana 'söylemicem sana anne'
dedi 'neden annem' dediğimde sustu.'annene söyleme mi dedi' diye sorduğumda 'evet söylemicem' dedi.beni oraya gönderme anne başka okula gönder dedi sonra başka okulda vurmuyor öğretmenler dedi.aklım karıştı.eminim ki çok büyük bir şey değildir fakat bir çocuğa annesi kıyamazken bir öğretmenin ne haddine.3 yaş çocuğa eğitim böyle mi verilir???
çok kötü oldum.oğlum zeyno anaokuluna gitti beykent'te mayıs sonunda almak zorunda kaldım çünkü arkadaşı yüzünün bir kısmını ısırmış,diğer kısmını ise tırmalamıştı buna karşılık öğretmeni olur böyle şeyler çocuklarda dedi(bir çocuğun bunu yapması normal olabilir fakat yanında yetişkin olduğu halde bunu yaşıyorsa gerisini siz düşünün) siz ne yaptınız dediğimde bi şeyler geveleyip durdu...çocuğumun fotoğraflarını çektim o dönem,yüzünde hala izi var!
aradan 3 ay geçti oğlum durup dururken bunu söyledi ve yalan söylediğini düşünmüyorum çünkü bir anne olarak çocuğunuzun tepkilerini algılarsınız şimdi öyle kızgın ve öyle üzgünüm ki ne yapacağımı bilemiyorum.ben evladıma kıyamazken bunları ona yaşatanlara inanamıyorum.oraya çocuğumu gönderdiğim için çocuğumdaki değişimi gördüğüm halde ruh halini başka şeylere yorduğum için çok kızgınım kendime...umarım bu tarz şeyleri hiçbir çocuk yaşamaz...

Anka anaokulunun

08/07/2012 08:23:00

Dun tabelasi degisiyordu bahcesehir koleji oluyor.Ayrica bizimevler 3 e ihlas anaokulu aciliyormus. İhlas anaokulu nasil bilgisi olan

08/07/2012 21:16:00

Sevgili annemi bu olay hangi okulda oldu cok üzüldüm

08/08/2012 19:47:00

evet cok gecmis olsun hangi okulda oldu? meltem bende Ihlas'i merak ediyorum. ben EFES te oturuyorum. yarim gun dusunuyorum bende. eylulde gidip gurucem bi ortami ondan sonra karar verecegim.

Fatmakuzey'e

08/11/2012 10:58:00

İhlas la tlf da gorustum.Aksam 4 de bitiyor egitim sonrasi vakit gecirtme.Ben calistigim icin bana uymuyor fiyati diger kolejlere gore uygun.Somestre de tatile giriyorlar 15 gun.o da bir sorun.besyildiz dan cok memnun insanlar var

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...