Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

08/11/2012 20:00:00

Tskler Meltem.... Besyildiz nerede?

08/12/2012 11:27:00

Merhaba küçük adımlar kreşi hakkında bilgisi olan varmı?

08/13/2012 05:16:00

Bes yildiz eski ispartakule tarafinda

08/27/2012 22:01:00

Bilim Çocuk Anaokulu'nu duyan, hakkında bilgisi olan var mı? Broşür dağıtmışlar da, merak ettim.

08/28/2012 19:36:00

Aysegulcum bizede koymuslar bende cok merak ettim. Sabah isyerinde websayfalarina bakayim dedim ama web sayfasi yokmus. Guzel bi yere benziyo dimi? Ama gidip gormek gerek.

09/11/2012 06:54:00

merhabaaaa,bende esenkentte oturuyorum ve kızım 2009 martlı,bu yıl ilk kreş deneyimimiz...burdan nesejoydan aldığım referansla ve görümcemin tavsiyelriyle 5 okula gittim deneyimlerim

5 YILDIZ ANAOKULLARI:bina olarak büyük ama bir o kadarda çok kalabalık bir okul,2009 lulardan 3 sınıf varrr düşünün bana kopuk geldi ve fiyat konusunda en pahalı okul

BİLİM ÇOCUK:gönlüm burdan yanaydı,okul büyük,odalar büyük,oyun salonu kocaman ve oyuncakları çok yeni ve güzeldi kızımı çıkaramadım yanii o derece.Mutfağı büyük ve temiz ,bahçesi büyük havuzlu,1 de bale ve spor odası vardı ama bize uzak kalacağından eşim tercih etmedi..Birde gerçekten veliyle okul müdürü yada sahibinin elektriği çok önemliii

KÜÇÜK ADIMLAR:konuşmaya değmeyecek bir okull,nasıl tevsiye edeiyorlar anlamıyorumm,o kadar eskiii ve küçük odaları varkii,oyuncaklar eskiş kırık,ive görüştüğümüz öğretmennni hiç beğenmedik...

MİNİK DEHALAR:evettt buranın müdürü çok sıcak konuşkan bir bayan aynı zamanda sahibi ve müzik öğretmeni,amaaa bana göre sadece ticarethaneee

KEMER KİDS GARDEN:buraya öylesine girip konuştuk sonra tekrar gittikk ve pazartesi başladıkkk :)))...bilim çocuk a göre küçük bir okul,4 sınıfı varrr mesela oyun salonu bile yok ortak kudurma solunu spor salunu vs. ama sahiplerii aynı zamanda müdürlerinden aldığım elektrik ve ticari kaygıdan uzak yaklaşımları bei buraya bağladı..dediğim gibi anne ile müd. elektriğinin uyması çok önemliii...Buradada günda 1,5 saat ingilizce eğitim varr

kemer kids garden

09/11/2012 12:50:00

sevgili nesejoy ve pamusekeri Kemer  Kidsle ilgiii ucretlendirmeyi okuyunca  ingilizce sınıfı diye bisey  gordum ve ne demek  merak ettim. Ayrıca bir sınıf  mı acıyorlar ingilizce icin ?Sınıflar kac kisilik?

09/11/2012 16:27:00

ingilizce sınıfı yok,mesela benim kızım 3,5 yaşında tam 4 yaş sınıfına gidiyor her gün 1,5 saat ingilizce öğretmeni eşliğinde eingilizce eğitim alacak...yani sınıf öğretmeni dışında birde ingilizce öğretmeni var...
6 yaş grubunun sınıfına girdim benn tahtalarında resmen ilkokul 3-4 sınıfı ingilizce seviyesinde çalışmlar vardı...

09/11/2012 19:03:00

Ben kizimi besyildiza baslattim.Memnunum simdilik benim oturdugum siteden 2 cocuk daha bu anaokuluna gidiyor Onlarin bu okulda 2.yillari ve cok tavsiye ettiler.

09/11/2012 20:39:00

hayırlı olsunnn,işte diyorum ya tamamen veli ile okulun elktriğinin tutmasııı önemli olann...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...