Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

10/05/2012 11:24:00

Selam herkese, biz kararımızı Bahçeşehir istanbul akademi koleji anaokulu (eski adı küçükşeyler anaokulu) olarak verdik ve başladık. Bugün 4. günümüzdü. Şimdilik çok  çok memnunum.

10/05/2012 11:26:00

hayırlı olsun annecim. tam gün mü veriyorsunuz yarım gün mü? kaç yaşında çocuğunuz?

10/05/2012 11:44:00

3,5 YAŞINDA YARIM GÜNLÜK VERDİM.

10/05/2012 12:05:00

tesekkurler cevap icin:)

10/22/2012 11:52:00

kemer kids e giden varmııııı:)))

10/30/2012 14:34:00

merhaba, biz de bugun bilim cocuk ve istanbul akademi kolejini gezdik. istanbul akademi de karar kildik ve kayit olduk. ilerleyen zamanlarda tecrubelerimizi de paylasacagim. sevgiler

10/30/2012 14:38:00

merhaba asli 

nerede oturuyorsunuz?
neden ist akademiyi tercih ettiniz birde , paylasabilirmisin ?

11/02/2012 23:02:00

pamuksekeri3 cok gecikmeli olsa da cevabım evet :))Kemer Kids'e 1 ay oldu baslayalı okula ,gule oynaya eve geliyor simdilik her sey yolunda

11/16/2012 07:04:00

merhaba fatmakuzey

ispartakule de oturuyorum. okulun genel atmosferi bizi etkiledi. oryantasyon programlari, egitime bakis acilari... ornegin yil sonu gosterisi yok. bu benim de istedigim birseydi. annelik hissiyati mi diyelim artik buna nedir bilmiyorum, 2 hafta oldu hic bir problem ile karsilasmadik. oglum gayet uyumlu bir sekilde gidiyor bir defa bile aglamadi aglayan benim:( tam gun yazildik 9-16 saatleri arasinda. yarim gune mi cevirsem diye dusunuyorum. bahcesehire bugub servisle gitmeye basladi acaba bize cok yakin bahcesehir kolejine mi gitseydi diye dusunuyorum.... oglumun oryantasyonu tamamlandi ama benimkisi hala suruyor sanirim:( zor islermis umarim herkes cocugunun en cok mutlu olacagi okulu bulur.

11/16/2012 08:05:00

merhaba asli

ben EFES te oturuyorum. kesinlikle haklisin. bizde bu sene yarim gun baslayalim dedik, b.sehir kolejine ama biriki gittim ama sonra birakamadim. bizim alismamiz daha zor galiba :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...