Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

11/16/2012 11:12:00

:) zor islermis ;) fatma bahcesehir koleji ile ilgili izlenimlerin nasildi? yakin oldugu icin tercih edebilirim. tesekkur ederim.

11/16/2012 11:29:00

İstanbul Akademiyi ben de çok beğendim, dışardan drama hocaları başlayacaktı başladı mı acaba? Bugün çok yakın olduğu için İhlas Bizimevler3 Anaokulu oyun grubu hocası ile görüştüm çok içim kaynamadı sadece yakın ve fiyatı uygun geldi. Bahçeşehir koleji Bahçeşehirin içinde değil mi? İstanbul Akademiden daha mı yakın?

11/16/2012 13:52:00

asli sen avrpa konutlarindamisin ?

bahcesehir koleji ile Anka iken konusmustum, pek icime sinmemisti, mudur vardi bir kadin cok soguktu sadece paradan bahsediyordu ve cok kalabalikti. sonra bahcesehire satilinca kadro degisecek demislerdi, yine gittim sadece mudur degismis ve yoktu ben gittigimde. sonra burada bazi annelerden kotu seyler duydum. ogretmenlerden bi tanesi eve bir cocukmu goturmus ne oyle bisiiler anlatmislardi, ayricca b.sehir koleji olunca fiyatlar inanilmaz pahalilasti. yarim gun icin 10.000 Tl den falan bahsettiler yillik.

istanbul akademi nerede tam olarak ?

bende ihlas2in oyun gurubunu dusunuyorum hazirana kadar sonra yarim gun baslatacagim sanirim. Eraser ihlas'in oyun gurubu saatleri ve fiyatlari nasil ?

11/16/2012 14:04:00

Fatmakuzey, 

burada fotoğrafları var:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.404238039645816.92531.362857683783852&type=3

haftada 3 gün, günde 2 saat oyun grupları var. Alt değiştirmiyorlar, yemek vs yok. Oyun aktivite ve sinema saatleri var. Müfredatları yok, hocaları aylık yapacaklarını yazıp müdüre veriyormuş ama velilerle paylaşamıyorlarmış. Merdivenlerde güvenlik yok. Genel olarak temiz. Hergün face e fotoğraf yüklüyorlar. Bugün baktım bir grup koridorda ders yapıyordu? Oryantasyon yok, istersem bir gün okulda bekleyebilirmişim. Öğleden sonra olduğu için oyun grubu hocaları boştu onunla konuştuk çok içim kaynamadı ama fiyatı uygun geldi 300tl. Eve çok yakın yürüyerek götürebilirim. Ama alt değiştirmemeleri büyük dez avantaj çünkü oğlum kakasını tam o saatlerde yapıyor, beni çağırıyorlarmış ben gidip değiştiriyormuşum:S

İstanbul Akademi de bahçeşehirin içinde, testili kızlara yakın bi yerde. 

Anka bahçeşehir koleji mi olmuş? Oranın da face fotoğraflarını görmüştüm ve nedense içime sinmemişti. 

11/16/2012 14:32:00

Benim oğlum eski Anka yei Bahçeşehir Koleji'ne gidiyor..çok memnunum ben

11/16/2012 14:40:00

Reyhan hnm sanırım biz komşuyuz:) Oğlunuzu anneannesiyle görüyorum, çok paylaşımcı akıllı bi çocuk (eğer o ise) gidip görüşmek gerek önyargılı olmamakta fayda var. 

11/16/2012 14:42:00

Aaa öyle mi ;)

11/16/2012 14:43:00

Yula adında bi çocuk tanıyorum ama:) 

11/16/2012 14:53:00

Evet ;) memnun oldum ;)

11/16/2012 14:58:00

ben de memnun oldum:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...