Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

11/20/2012 13:23:00

merhaba,

gec yanit icin kusura bakmayin. istanbul akademi bahcesehirin icinde bilfenin arkasinda. esra, drama hocasi baslamis mi bilmiyorum. ben akademiyi cok begendim muduru simge hanimdan, kapidaki guvenlik gorevlisine kadar herkes cok guleryuzlu, anlayisli. ancak ben ispartakule agaoglunda oturuyorum. ve daha yakin oldugu icin bahcesehir kolejine gondermek istiyorum. daha once olumsuz seyler duydugum icin hic dusunmemistim ancak tum kadro degistigi icin artik olumlu yorumlar almaya basladim. su anda servis cok erken aldigi icin servis kullanmiyorum, kendim birakip donuyorum. sonra da almaya gidiyorum. acemi sofor oldugum icin de arabayla dgil taksiyle gidip geliyoruz biliyorsunuz ozellik donus icin buraya toplu tasima araci yok. bu yuzden en kisa zamanda bahcesehir koleji ile gorusup icime sindigi takdirde orada baslatacagim. sevgiler.

11/20/2012 15:06:00

aslinda Ispartakuleye iyi bir kres sart. Resmen alternatifimiz yok.

niye yatirimcilar bu boslugu gorup degerlendirmiyor anlamiyorum?

bende kuzeyi hafta 2 gun oyun gurubuna vereyim diyorum ama servis ile gitmek icin daha cok kucuk.

11/21/2012 15:54:00

Asli hnm ayni sitedeyiz biz de, bahcesehir anaokuluna hic bakmadim oraya da bakayim ama ben de is.akademiyi cok begenmistim ve ayni kaygilarim var aynen acemi soforum, servis icin kucuk vs:)

11/22/2012 12:34:00

sevgili eraser ayni sitede miyiz cok sevindim belki birgub tanisma firsatimiz olur. istanbul akademi servisi saat 8:15 te aliyor 9:10 gibi cocuklari birakiyor. neredeyse 1 saat yazik gunah kiyamadim servisi iptal ettim. taksilerle ugrasmak da baya maliyetli. akademiyi gercekten cok seviyorum, kolej ile birlikte calismalari kurumsal bir yapi olmasi da cok hosuma gidiyor. ancak sirf bu ulasim problemi yuzunden degistirmeyi dusunuyorum. hergun pratik yapsam benim kendime guvenip araba ile cikmam neredeyse 1 ayi bulur. ( daha da uzun surer belki, su anda sadece uyum markete kadar gidip gelebiliyorum. :( ) havalar sogudu, taksi bana aylik maliyeti neredeyse 600 lira. eger bahcesehir koleji anaokulu da iyi ise oraya gitmesi daha mantikli. reyhan hanim memnun oldugunu belirtmis bu benim icime su serpti. ben de bu hafta gidip gorusecegim bakalim icime siner ise aralik ayinda oraya devam ederiz.

sevgiler.

11/22/2012 12:48:00

Aslı hnm, memnun olurum tanışmaktan. 
Sanki beni anlatıyorsunuz, yanımda biri yoksa yolları tarif edecek hiçbir yere gidemiyorum, Uyum market harici:) Yakınımızdakileri değerlendirmekte fayda var. 
Sevgiler. 

12/29/2012 10:57:00

Aslında bir organize olup buluşsak ne kadar iyi olur. :) Ben de Avupa Konutları Ispartakule 1'de oturuyorum. ;)

01/01/2013 16:03:00

Biz bu ara Bahçeşehir Kültür Merkezi'ndeki tiyatro oyunlarına gidiyoruz. Çocuklar çok keyif alıyorlar. Bu hafta Pinokyo'ya bilet aldık. Haftasonuna kar veriyor gerçi ama bir aksilik/hastalık olmazsa gideceğiz. Gelecek olanlar ya da gelmeyi düşünenler ile bir buluşma yapabiliriz. Selamlar.

01/02/2013 06:39:00

selam ben de olimposta oturuyorum eger tiyatro bulusmasi yapilacaksa katilmak isterim kizim agustos 2009 lu ve besyildiz anaokuluna gidiyor

01/02/2013 08:07:00

kesinlikle bende varim..

ama calisiyorum, h.sonu olsun ne olurrrr

perimert, oyunlar 2,5 yas icin uygun mu ? zaptedebilirmiyim :)

01/02/2013 08:24:00

Merhaba kreş arıyanlara bir tavsiye olarak İstanbul Akademide devam ediyoruz bizde. Ben çok memnunum şuana kadar hiç bir problem yaşamadım ve paylaşımda bulunduğum velilerden de olumsuz birşey duymadım. Aslıyalçın siz hangi sınıftasınız?

Tiyatro buluşması olacaksa bizde katılabiliriz. Bizde daha önce 2 kez gittik ordaki oyunlara.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...