Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

02/10/2011 22:23:00

kucuk seyler akademisi de 5 arim gun icin aylik 850 tl. civarinda fiyat veriyor. demek ki buyuk yerlerin rayici ayni ama yine de bana cok pahali geliyor. bence bunlar sisirilmis Istanbul fiyatlari. yegenim icin ablamin kucuk seyler'e odedigi rakami da bilince icime oturdu resmen bu fiyat

02/15/2011 07:26:00

Ah Nesejoy, çok teşekkürler, harika olmuş yazdıkların...

02/15/2011 07:36:00

2 yaşında tam gün gönderebilir miyim acaba bir yere? deneyimi olan var mı?

02/16/2011 18:16:00

nurturiadan Ankarali bir arkadasim 22 aylikken tam gun verdi. cok memnun kaldi. simdiki aklim olsa 15 ay degil 18 ay kendim bakip direk krese gonderirdim, bakici ile hic ugrasmazdim diyor. 

Harvey Karp da 18 aydan sonra uygundur , hicbir problem yok demisti.

02/24/2011 14:21:00

firavunun küçük şeyler kemerburgaz için yazdıklarını okuyunca acaba fiyat meselesine takılmasam mı diyorum, bu arada eurosun 0-3 yaş arası oyun gruplarına başladık diye ilan vermiş, arkadaşım da oradan çok memnundu, hala gidip konuşamadım , gezemedim orayı da

03/16/2011 11:23:00

Bahçeşehir minik dehalar anaokul'unu deneyen var mı aramızda? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız.

03/25/2011 12:50:00

He-Ce anaokulu na da bir arkadaşımın kızı gitmişti, memnundu. Bir tanıdığım ise memnun kalmamış, çocuğunu almıştı. Onu da ziyaret etmeyi düşünüyorum. İkizlerle okul ziyaretleri kısa ve zor olabileceğinden sayıyı minumumda tutmaya çalışıyorum. Bir liste buldum, Bahçeşehir deki anaokulları ve irtibat bilgileri. Paylaşmak istedim. Kısmetse Nisan ayı içinde ilk adımı atacağız bakalım.
http://www.yuvarehberim.com/arama.php

03/30/2011 14:53:00

04/13/2011 11:53:00

04/25/2011 08:38:00

Merhaba,
1.5 yaşındaki kızım 10 aylıktan beri Gülşah Anaokulu na gidiyor ve son derece memnunum. kızım da çok mutlu. boş zamanlarımda çeşitli kreşlerin yemek listelerini inceliyorum ve bizimkisiyle kıyaslandığında son derece zayıf. Bizimkisi her çeşit sebzeye,baklagile ve et yemeklerine yer veriyor. diğer kreşlerde bir börek ayranla zaman geçirtiyorlar. bir arkadaş Gülşah Anaokulu ndaki hamburger gününden bahsetmiş. o gün herhangi bir yere götürmüyorlar. kendi hazırladıkları hamburger köftesiyle burgerlerini hazırlıyorlar.
bir arkadaş Minik Dehalar ı sormuş. Kızımı bir gün göndermiştim. ve öğleninde bir telefon geldi ve ''üzgünüz kızınıza bakamayacağız çok ilgi istiyor'' şeklinde bir tavırla karşılaştım. çiçek bile ilgi istiyor kaldı ki bu minicik bir bebek.çok ilginçler yani.hiç tavsiye etmiyorum. çocukların yemek yedikleri yer uyudukları odanın penceresiyle yanyana. çevre de pek temiz gelmedi bana.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...