Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

ilkogretim

01/12/2013 16:28:00

oglum eylulde  ilkokula basliyor  ama halen karar verebilmis degiliz.Sembol Kolejine cocugu ya da tanidiklari giden var mı ? Okuldan cok ogretmenin onemli oldugunu dusununce bu cevrede ogretmenlik yapan tanıdıgınız tavsiye edebileceginiz kimse varmı? Devlet okulu da olabilir..

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

01/23/2013 08:25:00

Bahçeşehir'de Loca'nin arkasında-Postanenin hizasindaki Yamaç villalarından birinde Küçük Şeyler Anaokulu açılmış. Bahçeşehir Dergilerinden birinde gördüm. Paylaşmak istedim. Bilginize.

02/21/2013 11:22:00

kresler icin erken kayıtlar baslamis sanirim.

bu bolume yazalim gorustuklerimizi ben Mart ayında bir kac yer ile konusmayı planliyorum.

ispartakule anneleri , bizim oralarda acilan yada acilacak yeni bir yer varmi ? duyum alanlar paylasabilirse sevinirim.

02/26/2013 14:41:00

merhaba

Gülümseyen Yüzler Anaokulunu duyan, bilen varmi ?

03/12/2013 09:51:00

merhaba sevgili anneler,

bahçeşehir/ kemer kids garden, küçük şeyler veya akademi kolejine gönderenler memnun musunuz ? bu aralar kreş derdindeyim bende , araştırıyorum ama karar vermek çok zor. .

03/20/2013 22:39:00

Kreş arayanlar ne yaptınız? Bir de deneme süresi diye bir şey var mı? Varsa ne kadar sürüyor, yazan olursa sevinirim.. 

03/20/2013 22:40:00

cgdmtzl  ben istanbul akademinin anaokulunu çok beğenmiştim, ama getirip götürmek sorun olduğu için bir türlü başlatamadım, hastalıklarda cabası..

03/20/2013 22:41:00

fatmakuzey fsm ışık anaokulu açılacakmış ama fiyatlar çok yüksek olacak diye duydum, zaten tabelasını görmüşsünüzdür avrupa konutları ıspartakule 3 ün oraya açılıyor. 

03/21/2013 11:45:00

Merhabalar, 
İstanbul akademi anaokuluna yazdırdım bugün oğlumu, oraya çocuğu giden veliler kimlerdi? Tanışmak isterim, 
Sevgiler

03/22/2013 08:21:00

eraser hayırlı olsun, bende yarın gidip görüşmeyi planlıyorum istanbul akademiyle.tercih etmende ne etkili oldu ? bu arada kemer kids garden'e gönderen veliler varsa görüşlerinizi alabilirmiyim ??

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...