Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

04/25/2011 08:42:00

fiyatı ne kadar?

04/25/2011 09:18:00

Derin tam gün gidiyor,sabah 8.00 akşam 17.00.bütün yemeklerini orada yediriyorlar. 950 tl.

08/07/2011 16:09:00

Merhaba. Biz temmuz başında Ispartakule'ye taşındık. Şimdi bu sene oğlum Yağmur'u kreşe vermek istiyorum. Sanırım önce yarım gün sonra tam gün vermem gerekiyor. Taşındığımız sitede kreş olacak ama henüz işletmeci hakkında detaylı bir bilgiye sahip değilim. Sanırım Bahçeşehir'deki bir kreşe vereceğiz. Neşe'nin önerdiği Nartanelerim Anaokulu'nu değerlendireceğim. Bu yazışmalardan sonra herhangi bir kreşi deneyen var mı? Yeni görüşler varsa öğrenmek isterim. :)

Çok mu resmi yazdım acaba, yazın bakiim hadi. :)

08/07/2011 17:16:00

Aysegul biz de İspartakuledeyiz..haberdar edersen sevinirim kres durumlarindan ;)

08/27/2011 02:32:00

Siz neredesiniz reyhan? Biz avrupa konutlari ispartakule 1 deyiz. Sen calisiyor musun, tanisip goruselim.

Bizim sitedeki kreşi bayramdan sonra detayımda değerlendiricem.

09/14/2011 10:24:00

Merhabalar... Ben kızımı geçen sene uzun araştırmalarımın sonunda, nisan mayıs haziran aylarında Bahçeşehir Küçük Şeyler Anaokuluna yazdırdım. Ve açıkçası çok memnun kaldım. Evet itiraf etmek lazım, bütçemizi çok zorluyor ama son derece yeterli ve donanımlı bir okul, dolayısıyla hiç pişman değilim. Bu sene tekrar başladı, ikinci haftadayız. Ve kızım cumartesi pazarları bile anne bugün okula neden götürmüyorsun beni diye soruyor :)) Zeynep mutlu ben mutlu uzun lafın kısası... Henüz başlatmadıysanız kreşe, tavsiye ederim arkadaşlar :))

09/14/2011 12:30:00

Merhaba,
Ben de uzun zamandir, sanirim 3 ay olmustur, takip edemiyordum nurturia daki gelismeleri. Mesaj gelince ben de paylasayim istedim. Biz de gecen hafta basinda Kucuk Seyler Ispartakule ye baslattik cocuklari. Simdilik memnunuz. Gecen hafta cok keyifle gittiler ama bu hafta bir arkadasin oglumun parmagini isirmasi, beni ozlemek vb. sebeplerden biraz mayhos gitseler de keyifleri yerinde gibi. Ama daha cok erken yorum yapmak icin diye dusunuyorum. Okulun cevresinin trafikten uzak ve sakin olmasi, sinif ve okul mevcudunun diger subelere gore daha az olmasi sebebiyle biz Ispartakule yi tercih ettik. Okulda ilk seneleri oldugu icin ogretmenle daha cok birebir iliski okula alismalarini kolaylastirir diye dusunduk. Bakalim, gorecegiz. Selamlar.

09/14/2011 19:39:00

İyi bir seçim olmuş, tebrik ederim seni. Ispartakuledeki okulun öğretmenlerini pek tanımıyorum ama memnun kalacağını tahmin ediyorum, neticede Üstün Hocanın denetimi söz konusu. Zaman içinde çocukların hal ve tavırlarından okulun başarısı ortaya çıkar zaten. İyi şanslar diliyorum. 

09/19/2011 21:25:00

Biz Avrupa Konutları İspartakule 1 girişindeki Anka isimli kreşe yazdırdık. Aslında bugün yani 19 Eylül'de açıldı ama ben 8 gün önce annemlere geldim, Ankara'dayım. Çarşamba dönücem. Gerekli belgeleri hala tamamlamadım, onları hemen toparlayıp haftaya Pazartesi günü başlatacağım.

Kreş yeni açılıyor ama öğretmenler çok tatlı, genç ve oldukça güleryüzlüler, bu beni çok sevindirdi. Eğitim konusunda da iddialılar. Umarım hepimiz için hayırlı olur.

09/23/2011 09:09:00

Esenyurt Ardıçlı evlerde açılan (sanıyorum yeni açıldı) Ecole Anaokulu'nun internet sitesinden fotoğraflarına baktım, oldukça güzel görünüyordu. Adını ilk kez duydum. Bilgisi olan var mı?

Bu arada Ardıçlı Küçük Şeyler Anaokulu'na çok büyük bir beklenti içinde gittim. Açıkçası hayal kırıklığı yaşadım. Kötüydü diyemem kesinlikle. Sadece içeri girdiğimde "işte bu" diyemedim. Bu kadar fiyat farkına değecek bir şey göremedim. (fiziksel olarak) 

Ama Bahçeşehirdekinin iyi olduğunu tahmin ediyorum, çünkü herkes övgüyle söz ediyor. İlk fırsatta oraya da bakacağım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...