Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

12/21/2011 15:49:00

Işıl, benim oğlum da ay sonunda 3 olacak, galiba seninki de bu yaşlarda değil mi? Yavaş yavaş komşularla gruplar oluşturmaya başladık. Kreşten de ayrı bir çevrem oluştu. Yağmur kreşe sabah gidip öğlen geliyor, daha doğrusu ben götürüp getiriyorum. ;)

12/21/2011 19:53:00

Ayşegül'cüm ben de 1.etap 2.bloktayım belki karşılaşmışızdır bile çalışıyorum ben  öğretmenim pek kimseyle tanışacak  vaktim olmuyor inan ki  ama  çok yalnız kaldım  burada  oğlum da aynı şekilde umarım en kısa sürede tanışırız ben de çok  sevindim  burada oturmana   

12/21/2011 19:57:00

Ayrıca oğlum  deniz de ocak sonunda 3ü bitirecek ben de sizlerle tanışmayı  çok  isterim

12/22/2011 14:24:00

cok tskler Aysegul ya, hemen konusucam, yarim gun bari baslamak istiyorum.

isilcim, bu yaz bol bol bulusalim gercekten.. bizim oaralarda komsuluk cok zor, bende 2 senedir EFESte oturuyorum ama bir tane bile komsum yok.

12/23/2011 23:05:00

Aaaaa Işıl hangi kattasınız? Biz 22.kattayız, aynı blokta olmamıza çok şaşırdım. :)

Fatma sen de mi çalışıyorsun? Çalışmıyorsan benim şimdiden birçok komşum, tanıdığım oldu çevre sitelerde de. Yalnız bunda kreşin, çocuk parkının vs. etkisi büyük.

12/23/2011 23:16:00

Biz ıspartakuleye 4 ay önce taşındık,sitenin kendi okulu var diye de fazla araşırma yapmadım açıkçası ama çok pişman oldum.ben okulumuzdan memnun değilim ama gel gelelim bizim küçük bey ayrılmak istemiyor arkadaşlarından.okul açıldıktan 1-2 hafta sonra bahçeşehir koleji anaokulu ile küçük şeyler,joyfull ile görüştüm.ama nafile anıl istemiyor banada şu 5 ayı atlatacak sabır gerekiyor.ama sizlerin yerinde olsaydım joyfull'a gözüm kapalı verirdim.herşeyden önce yetenek geliştirici bir okul ayrıca sıkı pazarlıkla 1100 tl tam gün fiyatını 900'e düşürdüler ki yarım gün çok daha uygun olabilir.biz tam güne 750tl veriyoruz ki sağolsunlar yok gezi yok dans parası derken meblağ çoğu zaman 900 leri buluyordur.seneye bahçeşehir-ısparakuleye açılacak doğa kolejinin ana sınıfına vermeyi düşünüyoruz anılı aslında şimdiden görüşebilirsiniz anaokulu için...erken kayıt döneminde çok daha uygunlaştırıyorlar fiyatları bilginize...

12/24/2011 11:06:00

ben de 2.kattayım Ayşegül'cüm pazartesileri boşum tanışabiliriz istersen

12/24/2011 20:22:00

Tuba, arkadaşım joyfulla yarım gün 900 lira veriyor, pazarlıkla, sen tam gün diyorsun, yaş grubuna göre değişiyor olamaz değil mi? O 2008 doğumlu.

12/24/2011 20:25:00

Tabi, çok memnun olurum. Ön daire mi arka daire mi? Bizim kız yazın taşındığımız günlerde balkondan aşağıya kaşık atmıştı da 2.kat ön dairelerin kapısını çalmıştım girişin üstüne oradan bakmak için, o zaman o daireler boştu sanırım.

12/24/2011 21:00:00

Aaaa muhabette bak ya cok kiskandim :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...