Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

12/25/2011 00:33:00

9 numara Ayşegül'cüm eylül ortası gibi taşındık

12/25/2011 07:40:00

O zaman girişin soluna tekabül ediyor. :) bizimle aynı cephe, tam 20 kat üstünüzde biz varız. :) alıştın mı? Seninle aynı katta olan komşularınla tanıştın mı?

12/25/2011 10:30:00

yeni yeni alışıyorum katımdakilerle merabalaşıyoruz hepsi benim gibi çalışıyorlar

12/25/2011 10:46:00

Tabi çalışınca tanışmak, görüşmek daha zor oluyor. Oğluna kim bakıyor? Bakıcı mı yoksa aile büyükleri mi?

12/25/2011 11:42:00

biz burata avcılardan geldik benim okulumda orada denizede 3 yıldır teyzem bakıyor oda avcılarda oturuyor pazartesileri boş günüm 4gün denizi teyzeme bırakıyorum gelirken de alıyorum zor  oluyor ama zaten büyüdü srneye yakın bir  kreşe  vereceğim biz yaz  sonu  geldiğimiz içinparka  çok  inemedik  benim  de  okulum  açılmamıştı  yoksa  hayalimdi hem  benim  hem  de  denizin  arkadaşlarının  olması burayada  deniz  için  taşındık zaten

12/25/2011 20:46:00

sevgili anneler bana küçük şeyler ıspartakule ve bahçeşehirin ve ankanın tam gün ve yarım gün  fiyatlarını  biliyorsanız  söyleyebilir misiniz acaba benim çok gezecek  fırsatım olmuyor çok sevinirim gerçekten  şimdiden teşekkürler 

12/26/2011 13:13:00

aa cok ilginc.. isil ve aysegul ayni blokta oturmaniz cok ilginc olmus gercekten.

bende calisiyorum aysegulcum :( o yuzden zaten kimseyi tanimiyorum. h.sonlarida biyerlerde oluyoruz surekli.

bizim oralarda oturan buradan birilerini bulmak harika oluyor, toplasabilirsek bi ara super olacak..

12/26/2011 13:14:00

tubaanil, bilgiler icin cok tskler..

12/26/2011 14:35:00

Bahçeşehir küçük Şeyler tam gün için 1200 civarı bişey diyor ama sıkı bir pazarlıkla indirim yapıyorlar.. Hoş O indirimi yaptırmak için de bayağı uğraşmak gerek açıkçası... Tecrübeyle sabit :))

12/26/2011 21:14:00

rica ederim arkadaşlar:))))

ışıl hanım küçük şeyler anaokulu tam gün fiyatı 1200 tl Ankanın 750 bahçeşehir koleji anaokulu 1100 ama 950 indiriyorlar.bilginize....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...