Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

12/26/2011 21:56:00

teşekkür ederim tuba çok yardımcı oldun

12/27/2011 14:44:00

rica ederim ışıl hanım;)

siz nereye vermeyi planladınız

12/27/2011 19:13:00

Aslında seneye vereceğim, ben sağlamcıyım biraz şimdiden araştırmaya başladım. Henüz hiçbiriyle görüşmedim. Fiyatta önemli ama ben de bir  eğitmenim çocuğumun mutlu  olması ve psikolojisinin bozulmaması en  önemlisi. Bu okul  hayatının  temeli  olacak çok  doğru  bir yer  olmalı diye  düşünüyorum tüm anneler gibi.  Bu  yüzden aslında  burada  yazılan  herşey  benim  için  çok  önemli  hepsi  tecrübe  edilmiş.İlginize teşekkürler.  

12/27/2011 19:13:00

Aslında seneye vereceğim, ben sağlamcıyım biraz şimdiden araştırmaya başladım. Henüz hiçbiriyle görüşmedim. Fiyatta önemli ama ben de bir  eğitmenim çocuğumun mutlu  olması ve psikolojisinin bozulmaması en  önemlisi. Bu okul  hayatının  temeli  olacak çok  doğru  bir yer  olmalı diye  düşünüyorum tüm anneler gibi.  Bu  yüzden aslında  burada  yazılan  herşey  benim  için  çok  önemli  hepsi  tecrübe  edilmiş.İlginize teşekkürler.  

12/28/2011 11:52:00

Fatma'cım, bir haftasonu buluşabiliriz aslında ama havalar ısınınca daha kolay olur çünkü kışık hep hastalıklarla uğraşıyoruz.

Işıl'cım, biz Anka'ya yarım gün veriyoruz, seneye tam gün vereceğiz. Bana da fiyat konusunda bilgi lazım. Bir de saatleri ve servis fiyatları tabi. Mesela Bahçeşehir'deki bir kreşe giderse saatler ve servis fiyatı çok önemli. Bu arada eğitimci olduğunu yazmışsın, öğretmen misin? Branşın ne?

12/28/2011 11:53:00

Tuba'cım, arada kaynamış galiba, Bahçeşehir joyfull gerçekten tam günde sıkı pazarlıkla 900'e iniyor mu? Normalde ne kadar fiyatı?

Ispartakule'de bildiğiniz kreşlerin isimlerini yazar mısınız? Ben Anka'dan başka bilmiyorum.

12/28/2011 12:02:00

ya bence servisle gitmek için çok küçükler daha ayşegül..ne bileyim benim düşüncem tabi

12/28/2011 12:09:00

ispartakulede baska yok sanirim Aysegul.. doga kolejinden bahsedilmisti yanilmiyorsam ama ne zaman olur kim bilir..  seneye kadar alternatifler acilsa super olur bizim icinde..

12/28/2011 13:12:00

Ben de servis olayına pek sıcak bakmıyorum ama olur da uzak bir yere gitmesi gerekirse benim arabayla götürmem çok zor olur, malum bir de kız var. İşte bu yüzden yani öncelikli olarak bu sebepten tercih ettik Anka'yı hepimiz, öyle değil mi? ;)

12/28/2011 13:14:00

tabi canım..yakın çok kolay oluyor sonuçta..bir de kreş parasının üstüne en azından 200 TL daha eklemek lazım servis için..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...