Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

Ynt: Anaokulu-Kreş Deneyimlerimizi Paylaşalım mı?

03/22/2012 14:38:00

04/11/2012 13:18:00

Merhaba Arkadaşlar,
Funda Anaokulu (Bahçeşehir deki Devlet Anaokulu) ile ilgili bilgisi ya da deneyimi olan var mı? Bir tanıdığımızın çocuğu Beşyıldız ve Eurosun dan sonra oraya başlamış, çok mutluymuş. Bana kur'a ile alıyorlar filan demişti. Bu gün annem de benzeri bir yorum duyunca merak ettim.

04/12/2012 08:38:00

Nesecim Kemer Kid's Garden ucretleri ile ilgili bilgi verebilirmisin ? birde bez ile aliyorlarmi ? 2 yas sonrasi dusunuyorum ben yarim gun alirlarmi acaba ?

04/13/2012 07:20:00

Merhaba bende bahçeşehir Ispartakuleye taşındım 1 hafta önce. 2,5 yaşında bir oğlum var. Birlikte katılabileceğimiz bir oyun grubu arıyorum.

04/13/2012 07:28:00

merhaba annecim, hoşgeldiniz..benim de oğlum 2,5 yaşında..anka eğitim kurumlarına gidiyor yarım gün..

04/13/2012 07:31:00

merhaba annecim hosgeldin ( ismini bilmedigim icin nickinle hitap ediyorum)

ıspartakulede nereye tasindin? ben EFES te oturuyorum.

joyfull'da cumartesi gunleri anne-cocuk oyun gurubuna gidiyoruz.

reyhan; anka nasil 2 yasinda yarim gun dusunuyorum bende ama cok kalabalik diye yorumlar vardi burada. aslinda eve yakin olmasi cok onemli benim icin ama bilmiyorum ne yapicagimi ?

04/13/2012 08:58:00

kalabalık biraz aslında ama yula çok seviyor, ben de yakınlığı dolasıyla çok memnunum..

04/13/2012 09:45:00

Merhabalar kızlar, Fatmakuzey   Bizim evler 3 e taşındık. Joyfull nasıl memnun musunuz?   Rerhannn, anka eğitim .avrupa konutlarında mı?

04/13/2012 10:00:00

Ben de genel olarak ankadan memnunum. Ogretmenimizi seviyoruz, program da guzel. Proje odevleri agir oluyor en buyuk sorunum bu. Yoksa bana cok yakin, sitenin icinde. Buyuk avantaj.

04/13/2012 10:14:00

Ayşegül ben de ıspartakuleyim ?Sen nerde oturuyorsun? Anka Avrupa konutlarında mı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bahçeşehir ve komşu semtlerde oturanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...