Be safe kullananlar lütfen yardımcı olun.

02/14/2012 09:56:00

Be safe koltuk almayı düşünüyorum. Oğlum 6.5 aylık ve 8 kilo.Ana kucağına sığmıyor maalesef. Mont ile zaten oturtmuyorum, kazak ile sığmıyor; kazaksız zar-zor sığıyor)
Geriye dönük koltuk almaya karar verdik. Be safe en güvenlisi araştırdığımız kadarıyla. Ama yine araştırmalarımızdan çıkan sonuç Be safe 'in yatış kademesinin olmamasından dolayı sıkıntı yaşandığı yönünde. Oğlumuz oturmaya yeni başladı ve çok dik pozisyonda kesinlikle rahat edemez. Kullananların bu konudaki tecrübelerini ve be safe'in hangi modelini kullandıklarını paylaşmalarını rica ediyorum. Bir ricam daha var. İstanbul'da ikamet eden bir kullanıcı acaba bizim denememize izin verir mi kullandığı koltuğu. Denemeden bir türlü içim rahat edip de sipariş aşamasına geçemeyeceğim sanırım.

Ynt: Be safe kullananlar lütfen yardımcı olun.

02/14/2012 12:13:00

merhaba, bizimki Izi Combi X3. Geriye dönük olarak taktık, şurada fotoları var: http://geziyazilari.net/?page_id=2 Geriye dönük kullanırken son yatış şeklinde (en son fotoda) bu şekilde duruyor. Daha fazla yatmıyor; ama bildiğim kadarıyla bu grup koltuklar ana kucağı gibi çok yatmıyor zaten. Biz İstanbul-İdealtepe'deyiz. İkimize de uygun bir zamanda bizimkini deneyebilirsiniz. haberleşelim, mesaj atabilirsiniz bana. 

02/14/2012 12:28:00

Balausto Süpersin. Hemen atıyorum mesaj. :) Teşekkürler.

04/01/2012 00:09:00

Ne yaptınız? Merak ettim, aldınız mı?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Geriye Dönük Araba Koltuğu Sevenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...