Yıl sonu gosterileri

05/29/2011 11:09:00

Daha once bu konuyu aramizda tartismistik. Daha genel bir tartisma yapabilmek isterdim. Damla' nin sorularindan yola cikabiliriz bence.

http://www.kitubi.com/2011/05/01/yil-sonu-gosterii-mimi/

Ynt: Yıl sonu gosterileri

05/30/2011 11:56:00

Yıl Sonu Gösteri$i Mimi

1. Çocuğunuzun devam ettiği kreşte çocukların gösteri yaptığı bir organizasyon düzenleniyor mu? Gösterinin süresi nedir? Nerede yapılıyor?
  2. Gösteriye nasıl bir hazırlık yapılıyor? Haftada kaç saat bu iş için harcanıyor?
  3. Gösterinin çocuğunuza ne yararı olacak? Sizce çocuğunuz için bu hazırlıkların, ya da gösterinin kendisinin verebileceği zarar var mı?
  4. Bu gösterinin okula ne yararı var? Ne gibi yükleri olabilir?
  5. Öğretmeni sizce bu hazırlığı severek mi yapıyor?
  6. Bu gösterinin veli olarak size ne yararı var?

Ynt: Yıl sonu gosterileri

05/30/2011 12:11:00

1.Evet düzenleniyor.gösterinin süresi yaklaşık 1,5 saat geçen sene Antalya Kolejinin Toplantı Salonunda yapıldı.
2.Bence yıl başında başlıyor hazırlıklar çünkü yıl içinde önemli günlerde yapmış oldukları gösterileride izliyoruz yanına ekler oluyor.
3.Bence bu çocuktan çocuğa değişir çocuk utangaçsa bu tür gösteriler onu sıkabilir yapmak istemeyebilir zorlamamak lazım..benim kızımın hoşuna gittiği için özgüveninin geliştiğini düşünüyorum.
4.Tabi çok emek ve sabır ister,okuldaki öğretmenlerin fedakar olması lazım sonuçta çocuk çabuk sıkılıyor rolu unutabiliyor yorucu bir iş...
5.Bu soru göreceli ama bizimki severek yapıyor çünkü en ufak detayları bile hesaplıyor....
6.Sergi niteliğinde olduğu için bir yıl boyunca çocuğumun ne gibi faaliyetler yaptığını görebiliyorum öğretmenlerin çocuklarla olan ilişkilerini gözlemliyebiliyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
4 - 8 Yaş Anneleri Nerdesiniz :)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...